Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még erkölcsös, katolik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még erkölcsös, katolikus 28-34 év körüli keresztény nő? Olyan aki még nem állapodott meg? Úgy látom kihaltak mint a dínók.

Figyelt kérdés

ápr. 1. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%
Minek neked egy keresztény katolikus képmutató vallásos nő?
ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Nah meg a vallásos emberek pont erkölcsösek mi😅
ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy képmutató legyen? Ez hogy merült egyáltalán fel? Képmutató inkább az a világ ami körülvesz.
ápr. 1. 19:13
 4/32 anonim ***** válasza:
59%

Mert 38 éves incel, aki valamiért szaporodni akar.


Látom, lejjebb vitted a korhatárt.

ápr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
4-es ki vagy te? Ismerjük egymást? Amúgy nem 38 vagyok és azt sem tudom mi az az incel.
ápr. 1. 19:14
 6/32 anonim ***** válasza:
49%
Valahol biztosan.
ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
5, ismerlek, rendszeresen olvasom a kérdéseidet. Azóta se sikerült semmi, igaz? Szopás.
ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
58%

Ez a szokásos incel, akimost hirtelen "katolikus" lett és amúgy annyit tud magáról elmondani, hogy "irodista".

Amúgy vannak ilyen nők, több ilyet is ismerek. Természetesen "szintjüknek" megfelelő, tehát hozzájuk hasonló férfit keresnek.

ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen körökben mozgó ismerősöm szerint nem jellemző, hiszen ilyen korra már bőven házasok, családjuk van.

De szerintem te nyugodtan tágíthatod egy kicsit a keresési feltételeidet, a stílusod alapján nem biztos, hogy csak egy ennyire vallálos, hithű nővel találod meg a közös hangot.


Érdekes, hogy azt írod, nem tudod mi az az incel, de szerepel az általad megadott kulcsszavak között. :)

ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
7es vagyok.Jaja ismerem a vallást tönkre is tette az életem mint szülői részről mint a hittan oktatótól.Igen kőkemény ateista vagyok a te istened nem volt ott segiteni amikor kellett volba hiába imádkoztam hozzá.
ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!