Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sikerem a nőknél. Állandóan visszautasítanak a nők. Csak úgy jutok szexhez(kezdetektől fogva) ha prostituáltakhoz megyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jó érzés ez! :(

F38, Bp



ápr. 2. 06:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
22%

Nekem pl nem kéne olyan aki oda jár.

Nem lehet hogy tudják valahonnan?

ápr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Nem
ápr. 9. 23:02
 33/42 anonim ***** válasza:
Hogyan utasítanak vissza, úgy értve kifejtik miért nincs esélyed? Te hogyan is ismerkedsz velük?
ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
28%
Sehogy nem ismerkedik, itt hisztizik csak.
ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
61%

"Te hogyan is ismerkedsz velük?"

Ép érzésű ember (azaz nem szociopata) egy idő után feladja, és nem hajlandó ismerkedni.

Ez a normális, hiszen az emberi lélek nem bírja ki ha állandóan csak negatívat kap, nem tud az ember a végtelenségig pozitívan hozzáállni, és megcsömörlik egy idő után

Nyilván a kérdező is így lehet vele, vagy ha még nem akkor később jut el idáig. A folyamatos mellőzöttség végül megöli az ember lelkét, hiszen az önérzet fellázad és megtagadja hogy újra és újra megalázza az ember önmagát

ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
#35 pontosan!
ápr. 18. 11:30
 37/42 anonim ***** válasza:
13%

Nem lehet hogy zsugori vagy?

Azoktól menekülnek a nők!

ápr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
#37 Biztos viccnek írtad, de még annak is hülyeség! :)
ápr. 27. 21:25
 39/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem te vagy az egyetlen aki ilyen problémákkal küzd. Ez a társadalom betegsége, nem a te hibád. A társadalom betegsége a nők egy részének az én mindent megtehetek hisz én nő vagyok személyek, valamint az olyan férfiak akik csak gúnyolódnak a problémákkal küzdő emberen és különböző negatív jelzőket találnak ki rájuk.


Olyan emberrel még nem találkoztam aki empatikus, kedves és önzetlen lett volna csak hogy megismerjen valakit, inkább szidta a másik nemet mert mindig a külsőt vette előnybe és jól pofára esett. Kevesen járnak két lábbal a földön.


A nők sem olyan szépek, a többség erősen átlag alatti. akárcsak a férfiak. Olyan világban vagyunk hogy az elfogadás csak egy nagy adag süket duma.

máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
52%

39#


Jòl beszèlsz!


Bìrom mikor mondjàk, hogy hàt a nő a szebbik nem. Basszus mennyi pènzt költ magàra egy nő ès mennyit a fèrfi??? Ès sok kapcsolatban mennyi pènzt költ a fèrfi a nőre ès mennyit a nő a fèrfira?? Ki kell szòrakoztatnia, megnevettetnie többet a màsikat, kinek kell erősnek, okosnak ès gazdagnak lennie mett ez a tàrsadalmi elvàràs.


Majd ezek utàn.. a fèrfiak szarok, rosszak stb..


Elmebeteg tàrsadalomban èlünk.

máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!