Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-35 èves kor között hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 èves kor között hol lehet ismerkedni mostanság ?

Figyelt kérdés
Tinder Badoo,és tarsain kívül ?
ápr. 2. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
35 nél már nyugdíjas rendezvényeken.
ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gergelice16 ***** válasza:
65%
Ha nyitottabb típus vagy, akkor egy bulizóhelyen menj oda a lányokhoz. Ha inkább nehezebben kezdeményezel, akkor keress egy közösséget, ami illik a hobbidhoz. Pl. ha szeretsz énekelni, akkor menj kórusba, ha társasozni, akkor egy társasozós klubba stb. Ott talán könnyebb lesz ismerkedni.
ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legnagyobb baj hogy egy kisvárosban élek ami szintén èlettelen programok szempontjából , elköltözni meg nem igazán egyszerű csak úgy.
ápr. 2. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Szórakozóhelyen 5 pasi jut egy lányra.
ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én élőben találtam párt igaz nem kisvárosban.
ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehet igazából hol érdemes?
ápr. 2. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Én is egy 15.000 fős városban élnek, de a környező nagyobb városokban hiába élnek többen ott is a következőket tapasztaltam:


- városi programok amik vannak , bármi is legyen az, ugyanaz az idős illetve nyugdíjas társaság megy el, és a sok sok sok sok kisgyerekes fiatal család.


Egyedülálló fiatalok, akiknek nincs senkijük, SENKI nem megy el.


- Összejöhet munkahelyen ha szerencsés vagy, vagy ha van baráti társaság és oda szegődik néha néha valaki új, vagy ha esetleg sportolsz valamit és a csapat meccsek által...


Egyébként mehetsz Pestre

ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég nehéz ismerkedni

Foleg egy normaris hölgyet talalni

ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Szórakozóhelyen komolyra eleve nem is érdemes várni se szóba állni idegennel
ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem mindig azt mondták, hogy hol nem, de azt soha, hogy hol igen.


Nekem is szükségem van jó válaszra.


Mondták páran, hogy ilyen-olyan klubok, események, workshopok, de sose konkretizálták, így pedig nem tudom megtalálni.

ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!