Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 évesen még nem futottam ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 évesen még nem futottam ki az időből ?

Figyelt kérdés
24-28 év közötti jobb fajta nőt szeretnék. Nekem úgy alakult az életem hogy még tapasztalatlan vagyok.
ápr. 3. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
🤣🤣
ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
De. OVER
ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lefőtt a kávém biztos? 😩
ápr. 3. 12:10
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Troll vagy
ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
"Jobb fajta nőt" - Ha nem troll vagy, akkor gáz :-D
ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jobb fajta = vékony


Nem vagyok troll csak szerencsétlen magányos lélek.

ápr. 3. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:

A vékony elég tág fogalom. Semmiről sem vagy lemaradva soha, de azért tenni kell érte, mint mindenért. Nyilván nehezebb ilyen életkorban olyan nőt találni, akinek szűz pasi kell, és szívesen tanítani, de azért akad. Lehet, hogy őstehetség vagy :-) Én az voltam, mint kiderült, pont ennyi idős voltam, csak nő

#5 vagyok

ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérem a kérdés tömeges jelentését. Kamu kérdés troll.
ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Vége a játéknak mehetsz át a redditre ugrálni.
ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8


Mi olyan hihetetlen számodra? Millió másik ilyen helyzetben levő ember van. Mint én

ápr. 3. 12:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!