Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél ha egy férfi intellig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ha egy férfi intelligens figyelmes, kedves, jól lehet vele beszélgetni akkor az mennyire tudja egyensúlyozni azt ha kövér?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nőtől függ.
ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem az érdekel, hogy le akar-e fogyni, figyel-e az egészségére, eddz e, egészségesen étkezik e. Ha egyáltalán nem figyel ezekre az nekem taszító és igénytelennek tartom.
ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mennyire kövér és hogy milyen az összkép. Én világéletemben undorodtam a kövér férfiaktól, nagyon taszítottak még a mackós alkatok is, a kicsit húsos is. Csak a normál, sportos, sőt volt hogy a magas, kifejezetten vékony férfiak vonzottak. Aztán elkezdtem nézni Osváth Zs. videóit, kicsit pufók a srác. De ahogy megismertem a személyiségét, zseniális humorát, kezdtem érezni a vonzódást. De hosszú idő kellett ehhez, kb 2 év úgy, hogy minden videóját megnéztem.

Ma már ott tartok, hogyha nem lenne meleg, nekem pontosan egy ilyen férfi kellene. Élnék halnék a személyiségéért. Nem érdekel, hogy van rajta felesleg, hogy husi, annyira megfogott a személye, hogy teljesen 10/10 lett nálam.

Szóval igen, magamból kiindulva van ilyen. Az ilyen szintű kövérséget egy ilyen intelligenciával és humorral lehet ellensúlyozni. De pl ott van egy másik youtuber csávó, Dave világa. Na ő már nekem nem. Arcra sem, de mindig azt nézem, hogy jesszus az a test. Nem, az ilyet soha. Nagyon puhatestű és látszik, hogy életében nem sportolt még, tipikusan az a kanapén tespedő.

De ezen túlmenően egy gusztustalan fogsort soha nem tudnék elnézni, legyen akármilyen is a férfi személyisége.

Külsőben egyébként nekem ez a két min. elvárásom volt: Ápolt fogsor és egy normál testalkat

ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Attól is függ milyen nő. Ha hasonló testalkat, miért zavarná?

Egy sovány nő nem nagy eséllyel fog vonzalmat érezni. Szerintem mindenki a magához valamennyire hasonló testalkatú emberben találja meg a párját. Nem kell pont egyforma testalkatúnak lenni, de túl nagy eltérés nem hiszem, hogy reális.

Mint ahogy egy ducibb nő sem fog párkapcsolatilag érdekelni egy vékony izmos fiatalembert. Még akkor sem ha egyébként ez a nő élete legjobb beszélgető partnere.

ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt az egyik külföldi valóságshow-kat játszó csatornán egy műsor, az volt a címe, hogy Raktárvadászok. Tessék, itt egy kép belőle:


[link]


A kép bal oldalán látható fekete pólós kövér pasasnak úgy emlékszem, a mellette levő rózsaszín pólós nő a párja.

ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A kövérségnek vannak fokozatai azért.


Én mondjuk a 4-es válaszolóval nem értek egyet, mármint olyan értelemben, hogy az ember a önmagához hasonló testalkatú embereket "keresi".


Bár férfi vagyok, nekem volt olyan barátnőm aki azért nem volt nádszál finoman szólva sem, és odavoltam érte, én meg gyufaszál voltam akkoriban. Meg a mai napig tudok vonzódni nagyobb darab nőkhöz. Most itt nyilván nem kell extrémitásokra gondolni, de a preferenciádat szerintem nem a saját alkatod határozza meg.


Kérdező, neked csak annyit, hogy ennél ez sokkal komplexebb dolog. Ha kedves vagy meg intelligens, figyelmes és ennek ellenére elutasít, az nem feltétlen azért lesz, mert kövér vagy. Ez nem ennyire fekete-fehér dolog. Szerintem az összkép számít, nyilván a külső adottságok a "belépő", de önmagában az embereket -és ez különösen igaz párkapcsolatokra- nem pontok alapján szortírozunk. Tehát kedves, figyelmes, őszinte, lovag és ez így akkor máris 4 pont, de kövér és nem fekete a haja, hanem barna, ez már -2, de 4-2 az 2, tehát nekem jó ez az ember és kell nekem.


Mindenkinek vannak pozitív és negatív tulajdonságai. Az adott embertől függ, hogy ő neki mi a prioritás. Vannak akik jobban mennek a külsőre, ő nála nem fogsz kompenzálni, de aztán vannak olyan emberek is akiknek a külső másodlagos és inkább a belsőre mennek, náluk meg az a fontos inkább hogy milyen ember is vagy, és nem feltétlen passzolnak csak azért mert nem vagy Adonisz.

ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyrészt tényleg egyéntől függ, másrészt attól, hogy mennyire kövér az a kövér, illetve kicsit még attól is, hogy hogyan öltözködsz hozzá. Az én súlyom volt már 53 és 80 kiló között minden, de az ízlésem nem változott ennek a függvényében, szóval szerintem sem érdemes abból kiindulni, hogy a lánynak milyen alkata van.
ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem volna baj (van párom). Biztos egyedi eset vagyok, de engem nem a testalkat érdekel. Ha személyiségre megfelelő, akkor megszeretem. Persze ezt hosszabb ismerkedés előzi meg. Az nálam mindig alap volt. Aki nem bírta, az kiesett. Aki meg igen, azzal összejöttünk.
ápr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Saját magával legyen figyelmes, saját testéhez legyen kedves, ne mérgezze, ne pusztítsa magát.

Annak meg lesz az eredménye.

ápr. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Te is tudod jól kérdező hogy normal - vékony nőknek azonnal off a túlsúlyos férfi! Pont ezért nyavajogtok itt erről.
ápr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!