Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit is várhatok ettől a férfitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is várhatok ettől a férfitől?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, hónapok óta ismerkedünk, írogatunk. 7-8 találkozón vagyunk túl. Az exe költöztetése folyamatban van, lakás felújítás van, és a férfi segít neki.

Velem nem ér rá találkozni, nem is nagyon akar, mivel még az előző kapcsolata nincs "elpakolva". De én türelmesen várjak...

Akik voltam már hasonló kapcsolatban, tőlük kérdezném, hogy mi várható, ha az ex elköltözik....alakulhat jó irányba a mi ismerkedésünk?


ápr. 5. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Azok még szerintem aktívan dgnak. Felejtős ember.
ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Semmit.
ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Te max pótlék luk vagy. Szexelgetnek azok még.
ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
En nem foglalkoznek olyannal, akinel nem kerult pont a vegere. Az ismerkedes elso szakasza az egyik legszebb, o meg pont beviszi a merget ra.
ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne sokat várj ettől a hapsitól, itt még nincsenek elvarrva a szálak. Egyelőre nem tud teljesen rád koncentrálni.
ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedik, hátha az ex meggondolja magát. Arra az esetre, ha a szakításuk mégis végleges, legalább már félig-meddig ott vagy te, nem kell a nulláról kezdenie. Taktikus önző pöcs, én elküldeném. Alapból nem kezdenék olyannal, aki nem független érzelmileg.
ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Velem nem ér rá találkozni, nem is nagyon akar, mivel még az előző kapcsolata nincs "elpakolva". De én türelmesen várjak..."


Ne várj rá. Ehhez túl rövid az élet.

ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamuzik. Honnan költözik? Hónapok alatt le lehetett volna tudni, illetve ha szakítok de még aktívan segítek az exnek, akkor nem kezdek el ismerkedni azonnal, mert minden normális ember tudja, hogy ez kizáró ok lesz másoknál. Szerintem is minimum dugnak, vagy csak próbálja magát visszanyalni, csak ha már lett más is közben, akkor te várjál, de ne rá, hanem arra, hogy az ex hogyan dönt.
ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy exe aki már költözik tőle meg van egy elvileg alakuló kapcsolata és ő csak az exével foglalkozik. Szerintem ebben minden benne van.
ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen helyzeteket nagy ívben kerülj el, az ilyen emberekkel együtt!...
ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!