Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem húz kb senki jobbra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem húz kb senki jobbra? Tinder, Bumble, Badoo

Figyelt kérdés

Fent vagyok három társkeresőn is. Oké, nem vagyok egy modell kinézetű, nincs kigyúrt testem, de nem is vagyok bálna, korábbi reakciók alapján teljesen normális kinézetem van. Ennek ellenére az elmúlt több mint fél év alatt ha mindhárom app-ot nézem akkor ha volt összesen 10 likeom, amiből a legtöbb nem volt messze az esetem. Összesen ha volt 2-3 matchem, persze vissza már ők sem írnak.

Mi lehet a baj? Minek van a társkereső akkor? Csak tökéletes férfiakat keresnek ott a nők?



ápr. 6. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Egy jó nő már élőben elkel.
ápr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Az emberek a baj. És igen, mindenki a tökéleteset keresi, mert van választék. Ha nem lenne, csak század akkora, mindenkinek több esélye enne.

Az más kérdés, hogy mindenki saját magánál jobbat keres, ezért akinek ő megfelel, az neki nem felel meg.

ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ma már mindenki csak egy tárgy, aztán van a piaci érték. A legfontosabb a külső, a nők ma már végtelenül felszínesek, ellenben az egójuk meg óriási.


Az átlag férfiak kora lejárt. Még ha lenne is valakid, semmiről sem fogsz dönteni, a nő fog mindent meghatározni.

ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Az új trend most a személyes "ismerkedés", a nők diszkókban szednek fel 16-18 éves jó genetikájú tinifiúkat.
ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak tökéletes férfiakat keresnek ott a nők?"


Csak azok a nők akik komolyat keresnek, az egyénfüggő, hogy neki mi a tökély.


Akik alkalmit keresnek azok kinézetre mennek.


A lényeg az, hogy úgy vannak vele, hogy úgy is lesz jobb, nem fog energiát beletenni egy vele egy szinten lévőbe, pláne az alattiba, ha van lehetősége jobbra is. Simán bele megy egy átlagos nő egy alkalmiba egy olyan sráccal, aki amúgy is népszerű a többi nőnél, mindezt csupán azért, mert figyelmet kap egy olyan sráctól, aki jól néz ki. Ennyi. Ezek a platformok nem az átlag férfiaknak vagy urambocsá az alattinak készült, mert olyan verseny megy egy böszme, kinézetre tiszta meh, aluliskolázott, nettó 280-at kereső csajért is, hogy besz*rsz.


Nyilván a szinted alatti nőknél van inkább esélyed, de mint ahogy írtad nem az eseteid, sajnos ezt el kell fogadnod, hogy ezt dobta a gép vagy ezek a csajok vagy semmi.

ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!