Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítottam egy pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam egy pasit, mert tetoválása van, ezért alpári módon kezdett el beszélni velem. Miért kell ezen így kiakadni?

Figyelt kérdés

Nekem alapvető elvárásom, hogy a férfi, akivel járok és aki hosszútávon akár a társam is lesz ne legyen tetoválva. Tudom előítéletes vagyok, de okom van rá. A barátaim közt sincs tetovált ember, egyszerűen visszataszító számomra és úgy vélem, hogy értelmes emberek nem tetováltatnak. Tudom, ez sokaknak nem tetszik de ez van. Persze ezt így nem mondom ki soha, ez csak a magánvéleményem, illetve az ismerőseim véleménye is. Egyes pasik meg kövér nőkkel nem akarnak járni, szóval mindenkinek lehetnek elvárásaik a társa külsejét illetően.

A múltkor viszont megismerkedtem egy pasival, látszott, hogy többet akar, hagytam. Aztán mikor kiderült, hogy van tetoválása, udvariasan megmondtam, hogy bocsi, de én nem szeretnék tetovált férfivel járni. Nem mondtam el hogy miért, csak ennyit. Erre úgy kiakadt, olyan ordenáré módon kezdett el beszélni velem, hogy csak lestem. Mindennek elhordott, mert hogy ennek nincs jelentősége, és hogy neki ez fontos, stb. Ettől a ponttól kezdve persze már totál visszataszító volt az ürge, örültem is hogy kiderült a jelleme legalább az elején. Arról nem is beszélve, hogy csak ráerősített az előítéletemre is.

De miért kell azon így kiakadni, ha az ember nem akar valamilyen külső jeggyel rendelkező emberrel járni, ami nem is születési adottság, tehát azt sem lehet mondani, hogy nem tehet róla. Miért kell ezért így beszélni rögtön a másikkal?



ápr. 6. 17:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Sok férfi nem képes elfogadni a kritikát. Előbb írtam egy másik kérdés alá is: ők szeretik azt hinni magukról, hogy kisistenek és ha belegázolsz az egojukba, átmennek agresszív hisztis hülyegyerekbe.
ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült hogy milyen jellem, szerintem ha valóban udvarias voltál akkor jól jártál hogy még most kibújt a szög a zsákból.
ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
21%

Én úgy vagyok vele még a fogatlanoknak is van párja minek mondjam hogy nekem nem jön be, màsnak úgyis bejön.

Itt egyszer azért úgy megkérdeztem hogy az emberek amugy nem néznek tukorbe pl akinek ordas banyaszemölcse van az orrán vagy kilóg a füléből is a szőr azok mit várnak? De eszembe nem jutott volna hogy a másiknak mondjam mivel ez neki jó ő így él őt ez nem zavarja, akkor van értelme annak, hogy én szóljak?

Volt olyan is hogy egy 100 kilos barnabőrü akart udvarolni, vagy egy 40-50 es hordópocakos tata. Most vitatkozzam velük hogy nem látják ezek hogy mako és jeruzsálemnyi szakadék van köztünk?


Vagy aki megkerdezi hogy első randin szex? Ezeknek válaszolni kéne mert tényleg nem jönnek rá maguktól arra hogy jibban tette volna ha inkább ki se nyitja a szájáz és még azzal is nagyobb esélye lett volna mint amit előtt nullára ezzel?

ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
23%
*el lőtt
ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
#3: Ez sajnos valóban nagy probléma manapság, hogy nyújt 5-öt, de neki 9 vagy 10 kell. A média, a TV, a net, teljesen felborítja az emberek értékrendjét, mert azt hiszik hogy az az átlag, amit ott látnak. De nem. És azt sem értem, hogy miért rakja mindenki magasabbra az igényeit, mint amilyen ő maga? Aztán mindenki csodálkozik, hogy nem talál társat. Hát vajon miért nem...
ápr. 6. 18:06
 6/45 anonim ***** válasza:
64%

Szeirntem buta és előítéletes vagy, de a visszautasításra agtesszióval felelő személy még gázabb.


(Nem, nincs és nem is tervezek tetoválást, mielőtt erre gondolnál.)

ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Mjndenkinek jogában áll ugy válogatni ahogy akar.
ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
34%
Azért amelyik nő tetoválva van elvárja a férfitól is azt figyeltem meg, férfiaknak meg nagyjából mindegy.
ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
53%
#5: előítéletesnek lehet nevezni, de miért buta? Olyan emberek és olyan kérdések vannak ezen az oldalon (hogy az írásképet már meg se említsük)... azokhoz képest a kérdező szerintem kimondottan közép-felső szintet képvisel.
ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Legalább kiderült időben, hogy a pasinak a tetkói csak a kisebbik gond vele.
ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!