Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet nyitni olyan lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nyitni olyan lány felé akin látszik,hogy izgul vagy zavarban van?

Figyelt kérdés
Rögtön el lehet hívni randira? Még nem igazán ismerjük egymást pár szót beszéltünk.

ápr. 7. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először érd el azt, hogy kényelmesen tudjatok beszélgetni egymással
ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam zavarban lenni, ha valakit még nem ismerek régóta, de ez nem zárja ki, hogy igent mondjak egy randira. Az viszont igen, ha tényleg annyira nem ismerjük még egymást egyáltalán, hogy fogalmam sincs, akarok-e vele randizni, mert épphogy a nevét tudom meg beszéltem vele három mondatot, szóval biztosabb, ha vársz még 2-3 hetet. (Ha ezalatt rendszeresen tudtok dumálni.)
ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kontextus függő, akkor van zavarban, izgul amikor kettesben vagytok? Vagy amikor mások is vannak? Nem mindegy. Én azt mondom, ha nem ad egyértelmű jeleket felesleges elhívni, ha látod hogy tetszel neki, akkor nyilván nagyon örülni fog, hogy elhívtad, hiszen amiatt izgul ennyire eleve.
ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor mások is vannak inkább akkor izgul jobban.
ápr. 8. 05:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj. Legyél vele türelmes és amíg fel nem oldódik, addig csak semleges témákat hozz fel. Tartsd meg a fizikai kontaktot. Lehet hetekig kell puhítanod, készülj fel rá.
ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Basszaus, elírtam, ne tartsd fizikai kontaktot.
ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az avarban. :D
ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!