Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rettentően idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően idegesít, hogy a nő akivel ismerkedek folyamatosan sajnáltatja magát, és minden hülyeséget belemagyaráz a mondandómba, vagy szerintetek én ülök fordítva a lovon?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal folyamatosan összefutottam a büfében a munkahelyemen, majd párszor a munkahelyemen kívül is 1-1 társasjáték esten, elkezdtünk szóba elegyedni, végül intenzívebbé vált az ismerkedésünk, és elhívtam randizni most szombatra.


Teljesen jó mederben zajlott az ismerkedés, aztán egyik napról a másikra teljesen átfordult az egész.


Kezdődött azzal, hogy azt mondta, hogy Ő szarul érzi magát, hogy Ő egy gyári munkás én pedig egy TL vagyok az irodai részlegen, akkor zavarja az is, hogy nekem van diplomám neki meg nincsen. (Szeretném leszögezni, hogy én nem nézek le senkit, nem hordom magasan az orrom, nem várom el senkitől, hogy diplomája legyen vagy bármi, tudtam, hogy hol dolgozik, milyen pozícióban, szóval nem értem ez a kirohanást tőle.


Azóta naponta ezt többször megkapom ez az etalon.


Ezen felül minden nap kreál egy konfliktust amiért engem hibáztat, pl tegnap 10 percig nem írtam vissza és egy hosszú üzenet várt, hogy igen erre számított én lefogom koptatni, olyan vagyok mint a többi pasi, ne is találkozzunk.


Visszaírtam neki, hogy dolgoztam mégis mit hitt, hogy egyből ugrok az üzenetre?


Erre még neki állt feljebb, hogy én miért állok belé, látnom kéne, hogy szar a napja, és meg kéne tőle kérdeznem, hogy miért.


Vagy ott a hétfői eset, előre szólok neki, hogy délután programom van, bolt, fodrász stb, majd megsértődik, hogy biztos másnak akarok tetszeni, amúgy is lehetne 20 percem, hogy felhívom délután, stb.


Az utóbbi 1 hétből számtalan ilyen esetet feltudnék sorolni, ma ismét a nekem van diplomám és én lenézem őt dolgot hozta elő amiről szó sincs.


Mindezt teszi úgy, hogy még néha az én fejemben fordul meg, hogy most én vagyok a hülye a sztoriban és én nézek valamit más szemmel vagy mi?


Nem mellesleg már semmi kedvem tovább ismerkedni vele, mert elegem van, hogy naponta magyarázkodnom kell meg mentegetőznöm a diplomám miatt, de fent tartom a lehetőségét, hogy több szem többet lát, szerintetek én csinálok valamit rosszul?


ápr. 10. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési zavarai vannak és rajtad keresztül vezeti le. Ha van egy kis sütnivalód dobod.
ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Kellemetlen egy nő. Mégcsak kapcsolatban se vagytok, de már így viselkedik.

Te tehetsz róla, hogy neki nincs diplomája? Vagy hogy nő a hajad? 😃

Szerintem egy ideig ne válaszoljál neki. Aztán ha kérdőre von, akkor kérdezz vissza, hogy ugyan mit akar tőled, hogy szekál h.lyeségekkel meg kötöszködik.

ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mellesleg már semmi kedvem tovább ismerkedni vele, mert elegem van, hogy naponta magyarázkodnom kell meg mentegetőznöm a diplomám miatt..."



"Erre még neki állt feljebb, hogy én miért állok belé, látnom kéne, hogy szar a napja, és meg kéne tőle kérdeznem, hogy miért."


Szerintem nem ülsz fordítva a lovon, egy igazi energiavámpírral van dolgod és jobban teszed ha megszabadulsz tőle örökre!

ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas.


Én ezt nem is értem, mi itt a kérdés. Őt zavarja, hogy neki nincs diplomája, neked meg van, ehhez neked mi a franc közöd van? Mondj le a diplomádról vagy mi?? Ha ő fel akarja oldani ezt a konfliktust ami az ő oldalán létezik, akkor mondjuk szerezzen ő is diplomát vagy ismerkedjen nem diplomás emberekkel. Semmi közöd nincs az ő kisebbségi komplexusához.


Amúgy még érthető lenne, ha amikor sokat hanyagolja a másik, ha azt zokon veszi, de amiket te leírtál az csak hárpiáskodás. Annyi önismerete nincs, hogy ezzel mindenkit el fog riasztani magától, és közben a pasikra fog anyázni, mintha az ő hibájuk lenne.


Az meg fura benned, hogy ha valaki "rettentően idegesít", azt miért nem érzed egyértelmű jelnek arra vonatkozóan, hogy köszönj el tőle.

ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se játszmázz, ahogy a #4 javasolja. Főleg, hogy képes leírni, hogy "kötöszködik".

Gondold át, megéri-e így neked, hogyan érzed magad ebben a kapcsolatban, milyen perspektívát látsz magad előtt, aztán döntsd el, hogyan szeretnéd tovább. De akkor tedd is azt, ne engedj teret olyasminek, aminek nem akarsz. Többek között ezért sem mindig jó munkahelyen ismerkedni.

ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak egyszer volt randi?
ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom és gondolom, hogy ez nem lesz jobb, szóval csak akkor folytasd, ha megmentő komplexusod van, vagy szeretsz szenvedni.


Én is önértékelési zavaros nő vagyok, sajnos ez nem olyan tulajdonság, ami csettintésre elmúlik. De ez a csaj ez még hisztis és nárcisztikus is valószínűleg, szóval még durvább eset.

ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő hülye. Messziről kerüld el.

27N

ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt javaslom neked :fuss, amerre látsz!


Kifogtál egy lelkileg instabil, hozzád képest ráadásul igenis buta lányt, ami természetesen nincs összefüggésben a pozíciójával, mégis proli módon viselkedik. Nem hagy neked teret és levegőt, nem tisztelo a határaidat, tapadós, primitív és számonkérő a stílusa. Teljes mértékben felejtős.


Egyébként szerintem ez akkor is így lenne, ha irodán dolgozna diplomás nőként, belül ugyanazon roncsként élné a mindennapjait.

ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás.. a többit leírták előttem
ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!