Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy bunkóság, vagy átverés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság, vagy átverés szerintetek amit teszek? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval ha egy csajjal ismerkedek, igyekszem hogy önmagamért akarjon kedvelni, így azt írom nekik, hogy egy biciklim van, ergo nincs kocsim, telóbol egy sima nyomógombos van, stb...

Szóval próbálom nem az anyagiakkal megfogni, hiába van kocsim, okos telóm, stb..

A legtöbb, kb minden csaj leráz ezek után.

Ennyire anyagiakra mennek a lányok?

Else jutunk addig, hogy a belső tulajdonságaim megismerjék.

Miért van ez a csajoknál?



ápr. 11. 13:30
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha azt akarod, hogy önmagadért szeressen, miért kezdesz hazugsággal?
ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a fura nekik, hogy ezeket az ismerkedés elején bedobod, mintha a nyomógombos telefon személyes tulajdonságod lenne. Én olyan öt éve ismerkedtem online utoljára, de esküszöm neked egyszer nem jött szóba, milyen telefonja/autója van a srácnak.
ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%

"biciklim van, ergo nincs kocsim"


Ezek miért zárják ki egymást? Nekem biciklim és autóm is van. Sőt, kapaszkodj meg: még buszbérletem is, és szoktam is használni!

ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azt hiszik valami begyöpösödött maradi falusi paraszt vagy, aki megveti az okostelót és nem halad a korral... hát bocs de egy okostelefon ma már elég alap az élethez.

De ha azt akarod, hogy magadért szeressenek akkor NE HAZUDJ MAGADRÓL!!

ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Hát én is leráznám, aki arról kezd magyarázni, hogy milyen telefonja van meg mivel közlekedik. Ki nem szarja le ezeket?
ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%

Nyomógombos bolond sokadik fejezet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Volt még egy második is, azt most nem találom. Ez most legalább a harmadik. A te problémád a fejedben van, és nem az, hogy mi van a zsebedben.

ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

De akkor csak az anyagiak miatt kapaszkodnának.

Én azt akarom, hogy önmagamért kedveljen, ne a pénzt nézzék.

Ám ők kérdik, milyen kocsis/telód, házad van?

Nem én dobom fel a témát.

ápr. 11. 13:48
 8/44 anonim ***** válasza:
85%
Tehát ha a másik végletbe mész át, és egy lúzer nincstelennek állítod be magad akinek egy normális telefonra vagy egy egyszerű autóra se telik felnőtt férfiként, még te lennél felháborodva ha nem kellenél?
ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem fog CSAK a kocsid meg a telefonod miatt kedvelni, megnyugodhatsz.
ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
26%

7: "Ám ők kérdik, milyen kocsis/telód, házad van?"


Ezek után azonnal dobnám a csajt. Még a kérdés is bunkóság.

Majd ha eljutunk odáig, akkor eljön a lakásomba és látni fogja. Meg mindenben beleláthat az életembe. Amíg nem látta, addig nincs is köze hozzá.

ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!