Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? A paramétereim alapján kiknek tartoznék a célcsoportjába?

Figyelt kérdés

Amit rólam tudni kell:

-45 éves férfi

-korábban 13 évig jegyben jártam valakivel, de nem vettem el

-van egy 9 éves lányom, 2 hetente 3 napot tölt nálam (az anyjával és annak új férjével lakik, messze tőlem)

-172 cm magas vagyok, nem vagyok dagadt, de nem is vagyok sportos testalkat, kicsit inkább aputest

-szőkés, vörösesbarna hajam van

-szenvedélyes, odaadó, olykor romantikus, kedves, jófej vagyok, de sokszor szétszórt, hamar sértődős de nem haragtartó

-dohányzom, alkalmanként nem mondok nemet a vicces cigire sem

-szakmunkás végzettségem van, de "ezermester" vagyok, mindenhez is értek és sokmindent kipróbáltam (fizikai segédmunkák)

-egy kis házikót bérlek az egyik megyeszékhelyen, Bp-től viszonylag messze

-nincs jogsim, biciklivel járok

-társaságfüggő vagyok, akkor érzem jól magam, ha van ki mellett felébrednem, van akit szerethetek

-ha valakivel komolyabbra fordulna, szívesen költöznék bárhova, mert most kb. lóf@sz pénzért dolgozok, és a mostani városomban nincs sok lehetőség


Amit eddig próbáltam:

Tinder nem jött be, olyan nőkkel volt randim, akik teljesen máshogy néztek ki a fotókon, mint élőben.

Próbálok facebookon és instán random csajokra ráírogatni, beszélgetést kezdeményezni, poénos képeket küldök nekik, de nehéz eljutni a személyes találkozóig. Pedig ez a módszer az exemnél bejött, de a mostani helyzetben nem vesznek komolyan, azt hiszik, csak szórakozásból ismerkedek.


Segítenétek abban, hogy nagyjából behatároljam, milyen csajoknál lenne esélyem? Csak hogy utána célzottan próbálkozzak, hátha több sikerem lesz.



ápr. 12. 07:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
40 ec nőcikkel bárhol bármikor
ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
8%
*40 es
ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

-nincs jogsim, biciklivel járok


Hát ez a mai világban nem túl egyszerű, ha csak azt nézzük, hogy pl nagybevásárlás, vagy bemenni a városba ügyeket intézni. Nyáron nem kellemes a 40 fokban, télen meg a -20 fokban ha esik, ha fúj tömegközlekedéssel járni, meg cipekedni, ebben az amúgy is rossz infrastruktúrájú országban.

ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Nálam ha más miatt nem is (pedig de), a legdurvább piros zászló a társ függőség lenne. Nekem nem kell olyan pár, aki önmagában életképtelen, nem érzi magát jól egyedül és mindig kellek neki, hogy mellette legyek. Az ilyen embernek mindegy, kivel van együtt, csak egyedül ne kelljen lennie.
ápr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

"Hát ez a mai világban nem túl egyszerű, ha csak azt nézzük, hogy pl nagybevásárlás, vagy bemenni a városba ügyeket intézni. Nyáron nem kellemes a 40 fokban, télen meg a -20 fokban ha esik, ha fúj tömegközlekedéssel járni, meg cipekedni, ebben az amúgy is rossz infrastruktúrájú országban"

Hát akinek nincs a fenekéhez nőve az autója, annak ez semmiféle problémát nem jelent

Tudod te pl. megszoktad az autót, más meg utálja őket, és a többi "kényelmetlen" módot szokta meg

Nem mindegy hol lakik az ember, de elég gyakori hogy a boltokat és egyebeket az ember nem messze a házától megtalálja, ha mégsem akkor viszont autóval vagy anélkül azért sokat kell utazgatni

Néha hasznos, de közel sem ennyire szükséges

ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

"172 cm magas vagyok"

"nincs jogsim, biciklivel járok"

"kb. lóf@sz pénzért dolgozok"

Ezek külön-külön is kizáró okok minden nőnél.

ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#3 a belvárosban lakom, nem kell messzire menni ügyeket intézni és boltba...
ápr. 12. 08:20
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosban laksz de lófsz lehetőség van munkaterén?:)
ápr. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8 most éppen ház-lakás felújítás területen vagyok, de sok mindent dolgoztam már életemben... multifunkcionális vagyok, fogékony és tanítható :)
ápr. 12. 08:31
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy belvárosba laksz, de a bevásárlásnál ki fog minden nap cipekedni? Ha esik az eső, meg télen majd felpattantok a biciglire? Az oké, hogy nem kell a wc-re is kocsival menni, és munkahelyre, vagy 1 kiló kenyérért oda-vissza biciklivel megy az ember, már csak a környezettudatosság és mozgás szempontjából is tök jó dolog. De azért valljuk be legalább a heti 1 nagy bevásárláshoz azért az autó igenis kell pl. Illetve 40 fokos melegben, esőben fagyban én nem biztos hogy szeretnék kint járkálni, buszmegállóban ácsorogni, vagy biciklivel menni ha mennem kell valahova.

Szerintem egy háztartásban 1 valakinek a jogsi és 1 autó létminimum!

ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!