Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min változtassak magamon ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak magamon ha senkinek nem tetszem külsőre? 29F

Figyelt kérdés
Online társkeresőn nincs egy match-em sem, az "élő" ismerkedés se megy mert észre se vesznek a nők. A testalkatom szerintem nem olyan taszító, 190 cm magas vagyok, 90 kg testsúllyal, szoktam edzeni, van rajtam izom. Igyekszem divatosan öltözködni, igényes vagyok, gyakran rájok barberhez, rövid barna hajam van, felül kicsit hosszabb, szoktam hagyni egy kis borostát is. Az arcommal lehet valami nagy gáz ha senkinek se tetszek annak ellenére hogy tényleg adok magamra.
ápr. 12. 09:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudod "eladni magad", ez a probléma.
ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
A belsődre gyúrjál.
ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet magadról, az alapján megmondjuk.
ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3%
Van rajtad kemény 20kg + bro,az a baj.
ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Voltam 70kg is ehhez a magassághoz, nem volt előnyös.
ápr. 12. 09:42
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Társkeresőn összeszedtem egy pasit szex kapcsolatra. Kb 170 cm magas, pocakos, de úgy rommá szexelt, hogy felállni alig bírtam. Ennyit a külsőről. Viszont nagyon jól kommunikál, ami elengedhetetlen bármilyen kapcsolathoz.
ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ismerkedj élőben esetleg?
ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha a külsőddel nincs nagy gáz, ergo (csúnyán mondva) nálad sokkal rondábbaknak is van párja, akkor nem ez lesz a bibi. Persze ízlések és pofonok, de nem ezzel van a baj valszeg.


Sokkal nagyobb baj lehet ha (csak sorolok párat):

-nincs egészséges önbizalmad

-túl sok öbizalmad van

-nagyon zárkózott, félénk vagy

-rossz típusnál próbálkozol (nem külsőre, emberileg)

-nem mozogsz eleget társaságban

-nem tudod, hogyan viselkedj a lányokkal.


Legutóbbi ponttal nekem is voltak/vannak bajaim. Sokáig nem értettem mi a baj velem (másik oldalról). Aztán egyszercsak leesett, hogy pl.: esetemben az is baj, hogy sok pasit eleve nagyon haverként kezeltem. Függetlenül attól, hogy tetszett vagy nem. És alapból közveten vagyok szóval nem ez a gond. De rájöttem, hogy ha én eleve nagyon haverként kezelek valakit, lehet egyszerűen nem fog/akar/tud/fog akarni máshogy kezelni, mint havert.

Ez csak egy eset.


Vagy sokáig féltem kimutatni ha tetszett valaki, lévén "úgyse lennék elég jó" és próbáltam leplezni. Ma már nem. Ezeket még lehetne sorolni.

ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg talán borosta nélkül. A legtöbb pasi nagyon benézi, hogy neki milyen jól áll az arcszőrzet pedig nem.
ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Társkeresőn összeszedtem egy pasit szex kapcsolatra. Kb 170 cm magas, pocakos, de úgy rommá szexelt, hogy felállni alig bírtam. Ennyit a külsőről. Viszont nagyon jól kommunikál, ami elengedhetetlen bármilyen kapcsolathoz.


itt a gyékén a nők általába 2 évig nem szoktak sexelni,akkor te más vagy,igen,kommunikáció kell,de mindenhez az életben,ha jó a dumád lehetsz gazember is

ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!