Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha készülne egy dokumentum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha készülne egy dokumentum film a 30 fölötti szingli randizó nőkről, akkor a fiatal lányok komolyabban vennék a társkeresést?

Figyelt kérdés
Felfognák vége a következményeit annak hogy mi történik ha lefő a kávé, és több időt/energiát tennének a társkeresésben fiatalon?
ápr. 14. 12:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Erre csak annyit mondok, hogy hülye vagy.
ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
55%
Valószínűleg nem mert mind arra gondolnának, hogy velük ez úgysem történik meg.
ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%
Én 18-26 éves korom között kapcsolatban voltam. 28 vagyok és szingli, bár jelenleg nem vagyok aktív társkereső. Az, hogy fiatalon már komoly kapcsolatot keresel, nem garancia arra, hogy 30 évesen is lesz párod.
ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
Miért főtt le a kávé? Láttam Tinder tesztet youtube -on, amiből kiderült, hogy egy 60+ -os nőnek is ugyanolyan jó esélyei vannak.
ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

"Az, hogy fiatalon már komoly kapcsolatot keresel, nem garancia arra, hogy 30 évesen is lesz párod.":


Ismerősi körömben egyik huszonéves kori hosszútávú kapcsolat sem tartott 8 évnél tovább.

ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
36 éves szingli nő vagyok és nem igazán értem, milyen következményekről beszélsz? Én sportos, csinos vagyok, szerintem, aki ad magára, az ilyen korban is minden ujjára talál kérőt. :)))
ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%
Nőknek nem fő le semmi 40 évesen sem ha igényes. Ellenben a ferfiak 30 körül elhíznak többségben azaz nekik kuka lefő 😀
ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
63%
7: Meg ott a kopaszodás is
ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%

"Felfognák vége a következményeit annak hogy mi történik ha lefő a kávé":


Mutass egy olyan férfit youtube -on, aki erről a témáról tett fel videót.. és nem kopasz

ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%
Huszonévesen nem érdekelt a társkeresés.
ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!