Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középfokú végzettségűként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középfokú végzettségűként lehet esélyem diplomás nőnél?

Figyelt kérdés

Működőképes lehet egy kapcsolat így hogy alacsonyabb végzettségű vagyok?

Mert én úgy gondolom, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor szerintem működhet. Nektek mi a véleményetek?


ápr. 19. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Lehet.
ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
konkrét nőről van szó?
ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Most nincs kapcsolatom jelenleg nem ismerkedem.

Úgy értettem a kérdést, ha ismerkedésnél kiderülne a nőről hogy diplomával rendelkezik.

ápr. 19. 19:13
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

nem, főleg ha sznob max. fordítva. A férfi diplomás a nö középvégzettségű. Sznob nő csak pénz miatt kezd nála alsóbb végzettségűvel és csak addig amig, hogy szavaikkal éljek " a szintjüknek megfelelő férfi+ fel nem tűnik.


Ezért mielőtt ilyen kapcsolatba kezdesz nagyon tudnod kell, hogy az illető kicsoda-micsoda, mert gondolom nem szeretnél lecsupaszítva távozni egy kapcsolatból, ahová minden energiádat és mindenedet beforgattad.

ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Nálam nem lenne.
ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet. Ha értelmes és helyes vagy.
ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Mennyi a fizetésed?


A szüleidnél élsz még?

ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Simán, én férjemnek nincs diplomája, eddig még sosem volt semmi gond belőle
ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Lehet. Párom középfokú végzettségű és soha eddig semmi probléma nem volt belőle. Több barátom is van, akik mikor megismerték, nem akarták elhinni, hogy nincs felsőfokú végzettsége. Érdeklődő, intelligens, a szakmájában és a hobbijában kiemelkedő és ha már a pénz is előjött itt: mindketten az átlag felett keresünk, de ő keres valamivel többet.

Aki egy diplomával akar kapcsolatban élni, neki talán nem felelne meg, nekem meg nem a papír számít.

ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nem sok az esély. Diplomás nők szerint aki nem járt egyetemre az fogyatékos. Low iq ember.


Nem én mondom ezt ! Hanem a nevezett nők.

ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!