Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennél a facebook társkeresőnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél a facebook társkeresőnél csak úgy lehet írni lányokra?

Figyelt kérdés

Új nekem ez a társkereső, és csak kíváncsi voltam milyen, ezért felmentem. És nem látok semmit arra vonatkozóan h csak úgy írni lehet. Én csak annyit látok h a tinderhez hasonló, feldobja az ember adatlapját, képeit, és vagy jobbra vagy balra lehet húzni tetszik vagy nem tetszik.

Csak azért kérdem mert többször találkoztam olyannal, h a nők vagy lányok kiírták az adatlapjukra hogy írj. Ezt én furcsálom kicsit. Lehet csak úgy írni?

Nekem úgy tűnik h olyan az egész tényleg mint a tinder, és szerintem csak akkor enged írni a rendszer ha egyezünk, vagyis ha ő is jobbra húzott meg én is őt.


ápr. 20. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ne az interneten bohockodj. Személyesen szolits le nőket ! Lesz harminc kellemetlen elutasítás? És akkor mi van? Legalább férfiasabb leszel utána.
ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet írni rájuk, el ne képzeld. Kizárólag chadeknek adatik meg ez a lehetőség ott is (bár tinderen egy előnyös profillal és előfizetéssel is van esélyed) így te hiába nézegeted meg húzogatok a képeket, a csajokat más fogja húzogatni.

Neked sajnos legfeljebb a pöcsöd juthat hogy élőben húzogasd.

Felejtsd el az összes netes társkeresőt ha jót akarsz magadnak

ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom.. és igazatok van, nem bohóckodom így neten, tényleg nem lehet így ismerkedni. Nem is vagyok fent sehol amúgy, csak itt facebookon néztem meg h milyen, de le is jövök róla.
ápr. 21. 09:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!