Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen ciki szinglinek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen ciki szinglinek lenni?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. Kb több mint fél éve lett vége egy kapcsolatomnak. Nem szeretnék mindenáron valakit. Olyan kapcsolatban szeretnék lenni, ahol szeretem a másikat és ő is engem. Ehhez viszont idő kell, rendbe szedni magam, ismerkedni . Félek hogy kifutok az időből és nem fogok kelleni senkinek, nem lesz gyerekem . De ilyen pánikban meg nem állhatok oda senkihez mert megijed . Mivel nyugtassam meg magam ?
ápr. 23. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Gyereket szülni van még 10-15 éved. Ne kapkodj csak azért, mert félsz. Rengeteg ember 30 felett találja meg az igazit.
ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol érdemes ismerkedni ahol nem erőltetett?
ápr. 23. 22:46
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

"28 évesen ciki szinglinek lenni?"


Én 31 éves férfi vagyok és egész életemben szingli voltam, 3-szor szexeltem összesen.


És Te 28 évesen megkérdezed, hogy ciki-e szinglinek lenni, úgy, hogy fél éve szakítottál? :D:D:D

ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ne aggódj kérdező. Nekem van egy ismerősöm aki 28 éves, animéket néz és mondoconra jár + anime figurákat rajzol. Ez az élete. Anyjával lakik, se pasija se semmije. Minimálbéren tengődik és anime nézéssel megy el a szabadideje. Sosem volt még 1 hónapnál hosszabb kapcsolata. A gyerektéma meg érdekes. Van akinek sikerül egészséges gyermeket szülni akár 30 felett, vagy nem. De ez fiatalabb korban is előfordul. Én 24 évesen végig szenvedtem a terhességemet. Másnak meg sem kottyan. A terhességek is változóak. Szóval tégy mindent úgy ahogy szeretnél és ne hallgass senkire.
ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
27 vagyok, a férjem nemrég dobott ki minket az egy éves gyerekünkkel. Azt javaslom élvezd ki te is ezt az időszakot és koncentrálj magadra😊
ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ma már nem gond.
ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem ciki.

Az meg, hogy "kifutok az időből"...

Na menjetek már! 40 évesen halni készültök? Milyen időből futsz ki a harmincas éveid elején?

ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
#7 csak mert mindenhol azt olvasni, hogy lefőtt a kávé stb, de nem szabad ezt elhinni.
ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem jó? Én is az vagyok 27-ként
ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Miért lenne ciki szinglinek lenni? Nincs azzal semmi gond. Először lelkileg tedd rendbe magad. A pánikolás nem old meg semmit és ne rohanj bele egy kapcsolatba csak azért, mert szerinted késésben vagy.


Egyébként az is egy egész jó szűrő lehet, hogy a 3-4. randin felhozod a távlati céljaid és ha ez egyezik a másik fél céljaival, akkor tovább lehet lépni, ha meg nem keresel, keresel tovább.

ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!