Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az embernek huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek huszonéves koráig nem lesz párkapcsolata, akkor hagyni kell a fenébe az egészet?

Figyelt kérdés

Mert ugye milyen nőnek kéne tapasztalatlan, szűz "férfi", amikor mások 13-14 éves koruk óta tudják mi kell a nőnek. Ha nincs önbizalmad, egy nőnek sem kellesz, de hogy legyen az embernek önbizalma ha ennyire le van maradva? Ezt már nem lehet bepótolni, mert ha vannak is huszonéves szűz nők, biztosan nem kezdenének ilyen férfival, semmi vonzó nincs ebben az állapotban.


Szerintem még egy tizenéves lány is kiröhögne olyan szerencsétlen vagyok.



ápr. 24. 07:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
48%
Neked mindenképpen szűz nő kell? Ha jól ertem...
ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem szűz nő kell, csak olyan aki nem néz le azért amiért én szűz vagyok.
ápr. 24. 07:08
 3/30 A kérdező kommentje:

Azért írtam szűz nőket mert ők talán megérthetik milyen az amikor az ember senkinek nem kell, viszont kétlem hogy ők szűz férfiakra vágynának, az a vonzó ha valaki tapasztalt és tudja mit csinál.


A nem szűz nőkről akkor ne is beszéljünk, még csak férfiként sem tekintenek a hozzám hasonlókra.


De így semmi lehetőség nincs. Úgy érzem ha 16 éves korodig nem jutsz el addig hogy legyen párkapcsolatod, akkor az egész veszett ügy. Úgy néznek rád mint egy gyerekre.

ápr. 24. 07:11
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Valakinek mindenki elveszi a szüzességét.... ha más nem, menj fizetőshöz
ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Már lassan eljutok oda is. Csak úgy hiszem az csak még tovább rombolná az önbizalmam hogy annyira nem kellek senkinek hogy egy nő csak pénzért lenne hajlandó elviselni engem
ápr. 24. 07:14
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

Első és legfontosabb kérdés: teszel is valamit, hogy kelljél a nőknek vagy várod azt a bizonyos galambot sütve?

Kezdeményezel?

ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdeményezzek ha semmi jele nincs arra hogy egyáltalán szabad kezdeményeznem? Eddig egyetlen nő sem utalt arra az életemben hogy szabad lépnem. Mert ha úgy hozom fel a témát hogy ő nem tekint rám így azzal csak rontom a helyzetem, mert elmondja az ismerőseinek hogy milyen szerencsétlen vagyok hogy megfordult a fejemben az hogy úgy tekintsen rám. Lehet rosszul is esne neki hogy ilyen undorító féreg mint én kiszemelte magának.
ápr. 24. 07:27
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

🤦🏼‍♀️

Anyám. Így persze, hogy nem lesz senkid. A nők kis eséllyel fognak oda menni. Jel meg nem feltétlenül kell. Próbálkozz neten.

ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Paul Atreides ***** válasza:
41%
Ha így állsz hozzá akkor nem kell csodálkozni, ha nincs sikered. Az hogy szűz vagy és nem volt kapcsolatod pedig nem kizáró tényező.
ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Hát akkor hogy álljak hozzá? Honnan tudjam hogy szabad elmondanom hogy hogy érzek?


Online meg nem jön össze, ahhoz meg kell ütni egy bizonyos szintet kinézet szempontjából.

ápr. 24. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!