Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy 33 éves nővel,aki tanult(óvónő),házias,kedves,egyszerű,szép,és 2 férfival volt összesen,hosszú kapcsolatban(elhiszem ,mert szégyenlős,nekem is kellett 2 hónap,mire lefeküdtünk először. Eddig nagyszájú,követelőző,lusta...lányokat fogtam ki,akiket az első randin megdugtam. Ezt szinte nem akartam elhinni,hogy van ennek ellentéte is.
ápr. 24. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem szóval nincs vele kapcsolatban véleményem.
ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
5%

2-t vallott be-tedd hozzá.


Súgok, az a nő a legnagyobb, aki igy adja magát elő. Az apukák ha mesélhetnének:D


Attól a nőtől nincs félnivalód, aki azt mondja, hogy millió.


Gondoltam csak szólók:D


Ébresztő..

ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

2+ Sose hagyd, hogy valaki az orrodnál fogva vezessen..


Van egy örök szabály:


A rossz mindig jobbnak mondja magát a következő "paciensnél"

A jó meg mindig sokkal rosszabbnak mutatja magát, mint valójában.


Ez egy alapszabály. Hogy figyelsz-e erre vagy sem, az már a te dolgod-hiszen a te életed.

ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

"Eddig nagyszájú,követelőző,lusta...lányokat fogtam ki,akiket az első randin megdugtam."


Sokat elmond rólad, hogy az első randin már dugtad őket annak ellenére, hogy nem éppen szép jelzőkkel illetted szóval igazából csak szexre kellettek, de hagytad, hogy némelyik lehúzzon.


Remélhetőleg elzavar téged a fenébe ha a nőket a "body county" és aszerint ítéled meg, hogy mikor varrod le őket.


Látni, hogy hímsovi vagy, reménykedem, hogy rájön és otthagy téged. Hozzád a "ribi" nők illenek ugyanis te is ribi vagy velük együtt. (:

ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Megjött a minuszoló-bajnok-talált süllyedt a válaszom kérdező.


Légy résen.

ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Én mint 34 éves szintén "tanult" közgazdász, bar ez semmit nem jelent az ember jelleméről, sosem értettem miért ezzel érvelnek másokról, szintén kedves és házias, vagyok a külsőmmel sincs gond. Ellenben nem gondolom, hogy azért lenne több, más lányoktól, mert a többit 1. Alkalommal "megdugtad", ő pedig 2 hónapig kérette magát. Én szexcentrikus vagyok ezt felvállalom, számomra felesleges hónapokig húzni, ha megvan a kémia 2 ember között, és kívánják egymást, mellesleg mi van akkor ha hónapokig várnak és kiderül egyáltalán nem passzolnak szexuálisan?

Az, hogy hány férfival volt egy nő más előtt, nem gondolom, hogy a nőt negatívan minősítené, ha pl többen is átverték előtte a fejét, és sokadik próbálkozásra sikerült megtalálnia a hozzávaló párt, plusz sose értettem miért emiatt kell becsmérelni barkit, hogy hány férfival volt előtte, hisz a múltjáról van szó.

Szóval ezek amiket leírtál ne hari de semmi dicsőséget nem jellemez róla egyenlőre amiért csodálnunk kellene őt. Gondolom számodra erkölcsileg makulátlan, de hidd el nem csak ezek a dolgok miatt bukhat el valaki.

ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Róla pozitív a véleményem, de rólad az, hogy ilyen hulladék pasit nemis értem, miért fog ki egy olyan nő, akinek tartása van. Mert neked nyilvánvalóan nincs. Jobbat nem talált volna?
ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Kéne a halálnak óvónő, csóró, és haza hurcol minden betegséget.
ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%

8.

Nyugi,hozzád úgysem megy haza senki.

ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Te az első nap d.gsz de a nő legyen szűzmária. Oké.
ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!