Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ideális testsúly egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ideális testsúly egy férfi számára társkeresési szempontból?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 170 cm akkor 65 kg

Ha 180 cm akkor 70 kg


?


Ha valaki 180 cm de 80,85,90 kg de azért mert a pocak mellett nagyon magas az izom % a is, és az izom ugye nehéz…. Akkor is kuka ? Mert csak a számok fontosak meg a kockahas ?


ápr. 26. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a 90-10p az akivel már szóba állok de az összkép se mindegy.
ápr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Az izomzat mértéke számít.


Ha valaki pl.175 centi és 90 kiló az hájban kb.konyhásnéni test, izomban meg nagyon vonzó.


Izmos pasit senki sem kukáz, csak hájasat

ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
175cmhez most egy kitesizés után -15kgval 76-77kgval nem szr a forma. Szerintem a realitás 175-75-80kg, 180-80-85kg de ahhoz valamit meg kell mozdulni meló után is.
ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A társadalom szerint?

Azt mondanám 175-höz 70-75. 180-hoz 75-80, nagyrészt izomból. Nekem? Szeretem a nem annyira vékonykás férfiakat, akiknek van termete, +10-el ezekhez is kényelmesen elvagyok akár izom nélkül, illetve a pluszal is ha nem csak hús hanem izom is.

ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincsen olyan, hogy ideális testsúly társkereséshez. Természetesen minél jobban nézel ki annál jobbak az esélyeid, de ez embertípustól is függ, van akinek jól áll ha vékony, van akinek ha mackós na meg attól is függ, hogy a konkrét nőnek milyen az ideálja, hogy neki kigyúrt kell vagy nem stb... Szóval a minél jobban kinézni eléggé relatív, egy egy nőnek más és más tetszik. Persze az egészséges kinézet a nyerő de azt sem lehet szerintem konkrét súlyban meghatározni, jól nézz ki az a lényeg.
ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
76%
Nyugodtan lehet magasság mínusz száz, ha nem tinikben gondolkodunk. Ha izmos-vállas-combos, akkor hozzáadhatsz még 5 kilót, és akkor még senkinek semmi belekötni valója nem lehet. De hozzáadhatsz további 5 kiló felesleget is, mert nem mindenki a kockahas-témán rugózik! És hidd el, többeknek jön ez be, mint a 60 kiló vasággyal.
ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 182/82-nél még mondták, hogy vékony vagyok. (Talán izom miatt is, ami kisebb térfogat, vagy sokkal inkább mert nem öltözök két számmal nagyobb ruhákba.) 182/92-nél viszont kaptam megjegyzést nőtől, hogy pocakos vagyok. Nem barátnő jelölttől, csak régi barát barátnőtől. Igaz, akkor tényleg csúnyán az voltam. Most valahol kettő között vagyok.

Kérdező, neked meg miféle rossz tapasztalatod volt, hogy ilyen hülyeséget vettél a fejedbe? Te hány kg vagy, mi a bajod magaddal? Ez a kockahas téma a konditermes közegen kívül senkit nem érdekel, nőket a legkevésbé. Ne legyél ropi, 50 kiló vasággyal, meg ne legyél elhízva, mint egy "körtokás malac", azzal tényleg kirostálnak. Kettő között ha gond van, az nem a súlyod miatt van.

ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

182/73-nál sok nő megmondta, hogy "hú, te nagyon vékony vagy".

Én azt érzem, 40 felett elvárás hogy nagydarab legyél.

Mondjuk a magyar nők többsége sem épp nádszál.

ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
150 kg. :)
máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!