Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondjàk arra a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondjàk arra a férfi típusra hogy “sz@revő” aki nem tud vagy nem akar állandóan pénzt költeni a nőre?

Figyelt kérdés
Munkahelyen is volt egy vitám már erről a jelenségről de sok internetes felületen is olvasni lehet a nőktől. Ha valakik randiznak vagy együtt vannak; miért kéne szerencsétlen férfinek minden nap költekezni a nőre? Nem azt mondom hogy az első pár randin ne a férfi fizessen. Vagy egy kapcsolatban néha ne a férfi fizesse a mozit , fesztivál jegyet, állatkertet stb. Hanem hogy konkrétan állandóan le akarnàk húzni hogy vegyen kaját , a pofatlanabbak hogy vegyen cigit vagy ezt a lötyöt amit szívnak (bocsi sose dohányoztam és nem ismerem ezeket ) szóval értitek ? Vegyen a férfi ajándékokat , hordja a saját benzin költségen autóval… vagy ingyen tartsa el a lakásában stb mert ha nem teszi akkor xarevő - irigy féreg aki nem költ a nőre.
ápr. 27. 06:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Én meg senkit nem ismerek, aki ilyen hülyeségeket mondana.

Evidens, hogy egy férfi is fizet. És igen, lehet, hogy mindennap. Ha együtt elunk, akkor azért az csak elvárható, hogy a költségek felet állja.

ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Még nem mondtak nekem ilyet.
ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem túl gyakori, a valóságban pont az van, hogy az elején fizet 1-4 randin a férfi, de a kapcsolatban már mindkettő, mi mindig úgy álltuk a programokat, hogy néha én, néha ő, de azt is úgy, hogy megveszi mondjuk az Állatkert jegyeket, viszont akkor bent én veszek kaját, üdítőt, stb. Cigit is veszünk egymásnak de azt is csak ritkán, amúgy magának állja mindenki csak ha véletlenül épp együtt megyünk be a boltba, akkor nem fizetünk külön.

Az irigység nálam ott kezdődik, hogy amikor fizetés van, akkor semmiképp nem áll semmit, mindig mindenképp külön fizessünk, de lehetőleg ne is nagyon kelljen semmit, ne menjünk olyan programokra, ami sokba kerül, persze lehetnek olyan helyzetek, amikor tényleg nem fér bele, de ne azért ne férjen bele, mert neki jövő hétre kell a pénz mert a haverjaival menne bebszni meg ilyenek…

ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi közösen fizetünk mindent, sőt nő létemre sokszor én fizetek többet. Ilyen is van.
ápr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
A legtöbb pasi ingyenélő. Nem csoda hogy nézik azt is mit nyújtanak.
ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Ez azoknál a nőknél téma, akiket már kihasználtak, lehúztak.

Én is találkoztam olyanokkal akik benzinpénzt kéregettek, nem hívtak meg semmire.

Ilyenek után már nem lesz többet zsugori párom, mert tudom hogy más nők kapnak ajándékokat pl ruhát parfümöt vagy egy finom süteményt.

Nem érdekel h lepontoznak, de én már nem állnék szóba sz@revőkkel.

Férjnél vagyok és ő soha nem sajnált tőlem semmit.

Olyan mintha kárpótolt volna az élet a korábbi méltatlan bánásmódért.

ápr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Öcsém... hogy unatkozhat valaki annyira, hogy képzeletbeli vitákat találjon ki??🤦
ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

A femináci nőkkel ez kell, ők akarnak felezni mindent, hát élvezzék a feminizmust.

Egy normális, konzervatívan gondolkodó nőre viszont szívesen költök.

ápr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Életemben nem hallottam, pedig szinte csak férfiakkal nőttem fel és voltam körülvéve.
ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Úgy hogy incel!

Heti 10 kérdés kerül ki ami a nőket húzza lefele.

ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!