Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs már kedvem ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs már kedvem ismerkedni interneten! Túl leszek majd rajta idővel?

Figyelt kérdés

Utoljára írom ki a kérdést. 24F éves vagyok. Interneten ismerkedni már nincs kedvem hozzá! Mert amikor sok kérdést írtam ki ezen az oldalon barátság kapcsán, meg párkapcsolat kapcsán a kérdést. Sok féle módon írtam ki meg le is írtam hogy miért interneten akarok barátságot meg párkapcsolatot keresni, nem mentem vele valami sokra. Pár ember nem azért irt nekem a honlapon vagy privátban ismerkedés, barátkozás céljából, ha meg azért mert csak tanácsot adtak vagy meg mondtak a kérdéseimhez a véleményüket ozt ennyi volt az egész. Párkapcsolat céljából még nehezebb volt, a lányok is nem

ismerkedés , barátkozás meg párkapcsolat kialakítás céljából írtak nekem, ők is csak tanácsot adtak vagy meg mondták ők is a véleményüket ozt ennyi volt az egész úgyan úgy.A házamban Személyesen is próbáltam ismerkedni, a házamban nem olyan emberek vannak, itt olyanok vannak akik csak magukkal vannak el foglalva, kihasználják az embert, nem olyan el fogadó emberek vannak otthon a hazámban plusz kétszínű beképzelt a többség. Pedig kedves voltam,megértő, jó szívű, és figyelmes. Házamban még úgy se nem akarok ismerkedni személyesen. Így hát nem voltak barátaim se párkapcsolatom soha! Szlovákiában élek, más helyszínen se menne az ismerkedés nekem, visszahúzódó vagyok, nagyon nehezen nem tudok ismerkedni, múlik azon hogy ki milyen hatással van rám az ember, ha jó hatással van az ember, akkor talán tudnák nyitott lenni nem tudom magamról csak ennyit tudok mondani. Véretlenül ha mégis valaki kíváncsi rám , vagy barátkozni szeretne velem írjatok privátban. Lányban is aki kíváncsi rám, párkapcsolatot szeretne kialakítani velem, vagy barátságot,mindegy , írjatok privátban . Előre is bocsánat hogy hibásan írok. Csak nagyon nehéz időszakon megyek keresztül.


ápr. 28. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Férfiként ha nem vagy a top 10-20%-ban akkor egyébként is kevesebb mint 1%-os eséllyel lenne akármi is.
ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Férfinak nehéz lenni! legjobban felnőttnek lenni!
ápr. 28. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Pasiként azzal szembesülsz hogy óriási a konkurenciád? Haver, ez a valóság. A nők válogathatnak, a pasik meg várhatnak hogy ki veszi le őket a polcról. Változott a világ! Ha nem barna szemű, barna hajú vagy, máris a sor végére kerültél, vagy az alsó polcra.
ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tetszik ez az írási stílus kicsit olyan mint vmi ultra jobbos rapp szám szövege xd.


3#


A magasság és a kilók jobban számítanak.


Vékony izmos voltam és 175cm magas kék szemű szőke hajú tapadtak a csajok.


Most g* el vagyok hízva a kutyánk sem kellek.


Az abszolút nyerő viszont a garbós piperkőc magas férfi. Ők mindent visznek.

ápr. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!