Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyesen teszem, ha online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen teszem, ha online társkereső oldalakon csak arra várok, hogy valaki rám írjon, de magamtól nem lépek semmit?

Figyelt kérdés
Amióta feltüntettem az adatlapomon, hogy hallókészüléket is hordok, a hölgyek 99,9999999999999 százalékát kiszűri ez az egyetlen parányi információ. Naponta 4-en, 5-en megnézik ugyan az adatlapomat, de csak túristáskodnak, és már utaznak is tovább. Egy évben egyszer ha rám is ír valaki, a harmadik mondatot rendszerint már más valakivel folytatja 5 perc leforgása alatt. Tudom, hogy hallássérültként hátránnyal indítok, hiszen senki nem akar maga mellé egy "fogyatékost" társnak (gyűlölöm ezt a szót, nem is érzem magam annak,a hallás csökkenés ugyanakkor mégis annak számít), így kezdeményezés és másokra akaszkodás helyett leginkább kivárom azt a valakit, aki úgy fogad el, ahogy vagyok, ismervén a lehetőségeimet. Rossz a hozzáállásom?

ápr. 30. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok hallássérült, de ha csak várok, akkor várhatnék napestig.

Ne a sült galambra várj, hanem próbálkozz, ismerkedj.

Igen sokan elutasítanak majd, de ha csak vársz eléggé csökkented az esélyeidet.

ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno mikor tindereztem én is nagyon ritkán írtam rá lányokra. Csak annak írtam aki tényleg 10/10 volt szerintem. Úgy tapasztaltam hogy sokkal egyszerűbben megy minden ha a lány kezdeményez, mert akkor biztos lehetsz benne hogy tényleg bejössz neki, nem csak egy ingyen kajálást akar vagy unatkozik. Ilyen szempontból a Bumble lehet hogy jobb, bár azt nem használtam, most meg már nincs szükségem rá mióta barátnőm van. Nyilván nem lesz annyi randi így mintha fűre-fára ráírnál, de azért így is összejött nekem anno hetente/kéthetente legalább egy tali. Nem húztam az időt, miután rám írtak, első pár üziváltás után mondtam hogy nem szeretek chatelni (ami igaz is) és mentünk hívásba/facetimera aztán beszéltem is le a találkozót. Ha sokat vársz és napokig csak chateltek, jön valaki más és elfelejt téged. Csütörtök délután matcheltünk, péntek délután már találkoztunk. Két napnál sosem szabad tovább várni tapasztalatom szerint. De nyilván attól is függ hogy mit vársz az online ismerkedéstől. Én hosszútávú kapcsolatot nem akartam soha, mert egyszerűen nem tudom komolyan venni az internetes ismerkedést. Szerintem nem gond ha nem kezdeményezel mindig. 2024 van, egyenjogúság. A nők ugyan úgy kezdeményezhetnek mint a férfiak. Nem fogja őket kinézni emiatt a falu népe, és egyre gyakoribb hogy a nő szólítja le a férfit.
ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
1. nem csak vár, hiszen tett is az ügy érdekében, regisztrált egy társkeresőre, nem csak a sült galambot várja. ettől függetlenül lehet, érdemes lenne megpróbálni ráíri másokra.
ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyit mondjuk szoktam időnként csinálni, hogy randiötleteket írok ki, -mert létezik egy ilyen funkciója is az oldalnak - akit pedig érdekelhet, jelentkezhet rá.
ápr. 30. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj leszel írni.

És ennek semmi köze a halláscsökkenéshez.

Szimplán még mindig "elvárt", hogy a férfi kezdeményezzen.


(Nő vagyok, volt, hogy néha írtam pasikra, de én vagy 10 éve voltam fent társkeresőn.

Egyébként volt egy srác, akivel chatelgettem, jól is nézett ki, de ő pl nem mondta, hogy az. Véletlen futottunk össze valahol, megismert és odajött hozzám. (Ciki volt, hogy én nem ismertem meg, de elkezdtem beszélgetni. Közben láttam, hogy van hallókészüléke.)

Nem ezen múlt, hogy nem lett komolyabb belőle.

ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha fiu vagy te kell irj.
ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régi Szerencsejáték szlogen jut az eszembe: "Megtörténhet .... De az Ötöslottó esélyesebb... "
ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a tanácsokat. Ma reggel is arra ébredtem, hogy 7-en megnézték az adatlapomat, de már mentek is tovább. Úgy vagyok vele, hogy nekik pl. felesleges is volna írnom, mivel egyértelmű, hogy nem akarnak tőlem semmit. Nem szeretek az olyan szekér után futni amelyik fel se venne.
máj. 1. 05:48
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha nő vagy akkor csak regisztrálnod kell és jönnek a pasik maguktól akkor semmit sem kell csinálnod. Ha pasi vagy és nem csinálsz semmit 0 Match lesz. Ha jobbrahúzol alig lesz Match, de ha veszel prémiumot talán lesz 5-10 Matched de akkor az már jónak mondható!
máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!