Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Véleményed szerint melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed szerint melyik hajszín a legvonzóbb a férfiak körében?

Figyelt kérdés

Ne az alapján szavazz, hogy neked mi tetszik a legjobban, hanem a környezeted alapján. Ha nem ismered a környezeted igényeit, akkor a sajátod alapján jelölj.


ui: tudom, hogy más hajszín is létezik, de engem ezek érdekelnek jelenleg.


máj. 1. 18:06
A kérdező szavazást indított:
Szőke (nő vagyok)
Barna (nő vagyok)
Természetes vörös (nő vagyok)
Szőke (férfi vagyok)
Barna (férfi vagyok)
Természetes vörös (férfi vagyok)
A férfiaknak nem számít a hajszín (nő vagyok)
A férfiaknak nem számít a hajszín (férfi vagyok)
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mármint hogy a férfiakat milyen hajszínű nők vonzzák leginkább?
máj. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hogy a férfiaknak melyik hajszín tetszik legjobban egy nőn.
máj. 1. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem a szőke lányok indítanak a legjobban be, de ha párkapcsolatról lenne szó akkor inkább a barna vagy fekete lányokat részesítem előnyben.
máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szőke hajszín eléggé feltűnő és kiemelkedő, szóval azt mondanám, hogy a szőke hajú nők talán vonzóbbnak számítanak. Ráadásul a természetes szőkeh hajszín eléggé ritka.
máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen színű természetes.
máj. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze most hirtelen a szőkèket preferaljatok, de kapcsolatban mégis f*sbarnakkal a vagytok. Hogy van ez?
máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs számottevő jelentősége a hajszínnek, amíg az természetes színű. Én csak a természetestől eltérőtől viszolygok, aztán ha meg természetes, akkor egyéntől függő hogy kinek melyik áll jól és melyik szín nem.

Legyen szép ápolt, jól megcsinálva fodrász által ha szép akarsz lenni, de nem érdemes erőltetni egyik-másik színt mert semmiféle alapja nincs annak hogy a választott szín működni fog.

Ha többezren írnák ide meg hogy melyik hajszínt kedvelik, az sem lesz döntő, úgysem lesz egységes perferencia

máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!