Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nagyképű beképzelt bölcsész csaj?

Figyelt kérdés
Mindig amikor randizok egy olyan csajjal aki bölcsésznek vagy tanárnak tanul az mindig fenn hordja az orrát.
máj. 12. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A bölcsészek is beképzeltek, meg a magyar lányok is. A kettő metszete pedig nyilván különösen az.
máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csak neked van kissebbségi komlexusod kérdező.... 🙄
máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Kb minden csaj beképzelt, törődj bele...elég sok barátnőm van, már én is az lettem, mert különben eltaposnak..
máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Húha, ha már a bölcsészektől ilyen kisebbségi komplexusod van, mit szólnál egy orvostan- vagy joghallgatóhoz… :D
máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
#4 Ők feleannyira sem beképzeltek, mint a bölcsészek.
máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4


Általában a semmire van ilyen nagy arcuk ellenben nekem is van diplomám. Pár éve végeztem gépészmérnök szakon a BME-n.

máj. 12. 12:02
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Akkor randizz mérnökökkel. Ott biztos nincsenek beképzelt nök... 🙄
máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
#7 Mérnökin nők sincse ek igazán. lol
máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

#8

Dehogynem, egyre több a nő ott is, én több BME-re járó vagy ott végzett nőt ismerek.

máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#9 A Schönherz koliban 1024 lány van: kettő, a tizediken :)
máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!