Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira vágyom már egy társra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom már egy társra, hogy már nem alszom éjszaka, sírva alszom el?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rettentően szánalmasan hangzik, le se merem szinte írni. Már régóta szeretnék párkapcsolatot, igyekszem is érte tenni, illetve igyekszem magamból is minden téren a legtöbbet kihozni. Nő vagyok (fiatal) ráadásul nem is csúnya, mielőtt valaki ezzel jönne. De sajnos még nem találtam meg a párom. Igyekszem ismerkedni is, egyelőre főleg online, amit bár utálok, gondoltam ártani nem árt ha nyitott vagyok.


Nagyon szeretném már ha szeretne valaki, akit én is. Nem várok el x fizetést vagy lakást vagy kocsit, nem vagyok anyagias.


Napközben még oké, dolgom van, elfoglalom magam. De amikor minden este egyedül fekszem le aludni, csak arra tudok gondolni, hogy bár lenne valaki aki szeret és megölelget, akihez hozzá tudnék bújni. Gyakran van mostanában, hogy felébredek éjszaka. Olyankor sokáig vissza sem tudok aludni és főképp ezért, mert erre gondolok, illetve pl.: arra a férfire aki nagyon tetszett, de vele nem jött össze (pedig már lassan egy éve volt).


Közben meg rettenetesen szánalmas ez, tudom és nem akarok így érezni. Amúgy nem panaszkodhatok, van szerető családom (szülők, testvér, még 2 nagyszülő is stb.), van sok barátom akik szintén szeretnek, hobbi, elfoglaltság, célok stb. De ezen kívül hiányzik, hogy egy rendes férfi akit én is szeretek, szeressen.


Hogyan tudnék ezen a hülye állapoton (nem a szingliségre gondolok ez alatt, hanem az ebből adódó szörnyű szomorúságra) túllendülni?



máj. 15. 20:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%
Hány de hány ilyennel kezdtem el ismerkedni, és tudod hogy mi lett? Egyik napról a másikra lelépett! Dehogy akarsz te bármit is! Max hülyíteni valakit, amíg oda nem lesz érted. Ez az érzés kell neked csak aztán lelépsz mikor már neked is tenni kellene érte valamit(legyen az egy találkozó vagy bármi más), majd kezded elölről!
máj. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%
Itt is írnak neked és vissza se írsz. Te állsz a saját utadban. Van egy csomó lehetőséged, de te csak panaszkodsz, hogy nincs senki, pedig van. Ki kellene nyitni az ajtót, ha kopognak...csak ennyi és lesz párod.
máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
34%
Ölelgesd a kispárnádat,úgy hamarabb elalszol. Meg tök jó ha van egy macskád,azzal is lehet aludni és máris nem vagy egyedül. Az mondjuk kicsit kellemetlen amikor az éjszaka közepén kezd el kapirgálni majd szarik bele az alomba olyan rohadt büdöset hogy öklendezve szaladsz ki a szobából, de ennyit simán megér szerintem a boldogság amit egy ilyen kisállat adni tud.
máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%
#22 Ne rugdosd már, kérlek. Teljesen igaza van, hogy itt nem akar ismerkedni, és nem jogos ezért hozzávágni, hogy ne panaszkodjon, ha ki sem nyitja az ajtót, amikor kopognak... Ahogy a lottó 5-ösre is van esély, úgy persze arra is, hogy itt találja meg élete szerelmét vagy ha azt nem is, legalább egy vonzó, normális férfit, csak a valószínűsége elhanyagolható. Pontozzatok le érte vagy kössetek belém, akkor is az az igazság, hogy ez nagyon nem az a hely, ahonnan érdemes mazsolázgatni...
máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Fuu nem tudom, miért van itt ennyi rosszindulatú ember, aki azt gondolja, hogy bekezdés alapján már rögtön ismer is.


De én voltam a buta ezek szerint, hogy azt gondoltam, kapok majd normális értelmes válaszokat.


Másrészt azért nem valaszoltam még (megjegyzem eddig kb. mindenkinek) mert elmentem aludni:D


Az meg nem az én hibám, hogy ki milyen lányokkal ismerkedett korábban.

máj. 16. 09:35
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

#24 ez nem rugdosás.Ez éppen olyan, mint mikor nem játszol meg egy szelvényt sem, de várod, hogy nyerj... Ha tényleg akarok valakit és már ennyire rossz, akkor nem elzárkózni kell, hanem nyitni a világ felé és meglátni a lehetőségeket.


Kedves kérdező,már rég írtak neked és utána még egy csomó hozzászólást írtál...de kifogást lehet találni. Ez nem rosszindulat, csak ne csináld azt, mint a kövér emberek, akik sírnak, hogy nem tudnak lefogyni, de azért kétpofára zabálnak...

máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%

#25 ez nem igaz az én esetemben, mert bőven az én levelem után is írtál még kommentet, ráadásul mostanáig sem válaszoltál.

Szóval egyszerűen hazudsz és kész.

máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor lássuk hogy a passzív-agresszív ember-e a gázabb, vagy a hazugság!


[link]


Akad még bárki itt, akinek nem válaszolt a kérdező?

máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Jelen

Bár nem is írtam neki, úgy meg nehéz válaszolni

Gondoltam kellőképpen megduzzasztotta már a kis egócskáját, és nem lesz szüksége erősítésre. Igazam lett

máj. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Kerdezo, nekem kb 35 eve volt ilyen idoszakom: videktol Bp-re koltoztem, nrm volt ismeros, eszmeletlen onbizalom hiany( nem vettek fel egyetemre, videken nem talaltam allast) teljes magany. Elkezdtem onkenteskent dolgozni es ott rengeteg tanaccsal segitettek nekem is. A legjobb talan az volt, hogy barkivel, barmilyen szituban osszeakadok, teremtsek vele kapcsolatot, es hagyjam szabadon alakulni a dolgokat. Szoval nem azert beszelgettem a boltossal par mondatot, mert akartam, hanem mert ez volt a "feladat". De hssznos volt a dolog, mert egyreszt rutinom lett a kapcs.epitesben, masreszt meg ervenyesult a nagy szamok torvenye, lettek ertekes ismeretsegeim. Ezt javaslom neked is: mindenkivel "allj szoba", ha nem erdekel lezarod, ha erdekel, akkor lesz, ami lesz. Sok sikert!
máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!