Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányasra értékelnéd magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányasra értékelnéd magad külsőre és belsőre?

Figyelt kérdés
máj. 15. 22:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8/7
máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
-2573
máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
48%

Külsőre: 5

Belsőre: 8-9


(Ez kb a reális, ha elvonatkoztatok attól, hogy mit érzek és figyelembe veszem, hogy más emberek milyenek...)


De egy normálisabb világban a belsőm az egy k_rva nagy nulla lenne.

máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Külsőre olyan 3-4

Belsőre olyan 7-8

máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10/10
máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Határozottan 10-10
máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

23:08


*

38F

máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Külső 7

Belső 8

N 32

máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre 8/10.

Belsőre nem tudom, mi alapján kéne értékelni magam, hogy mennyire vagyok jófej, kedves, értelmes? :D A belső totál szubjektív, ki kit tart szimpatikusnak, nyilván saját magát mindenki szuper embernek gondolja.

28N

máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
48%

#9


Nem feltétlenül azon dől el, hogy ki kit tart szimpatikusnak. Szerintem ezekre a dolgokra lehet objektíven is tekinteni. Nem nehéz mérlegelni a másikat, ha valamennyire ismered és tudod, hogy szokott viselkedni, mennyire megbízható, mennyire rossziundaltú vagy mennyire lehet rá számítani stb.. Oké a belső egy komplex dolog, de szerintem ha ismersz valakit és nem utálod akkor lehet ezt objektíven is nézni. Illetve azt is hozzá tudod mérni, hogy te milyen vagy. :_D

máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!