Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szemüveg léte vagy nemléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveg léte vagy nemléte befolyásolja pozitív vagy esetleg negatív irányba a külső megjelenést?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szemüveges vagyok, ráadásul komolyabb szemproblémával, ami durván vastag lencséket és a szemüveg folyamatos szükségét jelentette.

Most viszont lehetőséget találtam egy terápiára ami 1 éven belül megszabadíthat a szemüvegtől

Namost változtatna ez valamit a férfiember vonzerején, vagy ne várjak ebben semmiféle változást?



máj. 16. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, szerintem nincs jelentősége
Nő vagyok, pozitív irányban befolyásolja a megjelenést
Nő vagyok, ronthatja a megjelenést ha elmarad a szemüveg
Férfi vagyok, nekem mindegy hogy a nő szemüveges-e
Férfi vagyok, és nem tetszenek a szemüvegesek
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Egy éven belül? Miért nem inkább lézeres műtétre gyűjtesz és csináltatod meg?
máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Ha nő vagy, akkor nem.


Ha férfi, akkor igen, kivéve ha hipszter vagy és az összes ehhez tartozó szubkulturális elemet a magadévá tetted (hajléktalan-borosta, ROLLER, gagyi romkocsmák mindennapos látogatása, roller, enyhe kopaszodás vagy ha még sok hajad van, akkor Hurvinek-frizua lehetőleg valami indokolatlanul szürreális színben, roller, gitárpengető, mint "dísz", roller, Ázátiáh imádata, roller). De visszatérve az eredetihez, rontja. Nincs olyan férfi, aki szemüvegben szebb lenne, mint nélküle.

máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
5 darab roller kell? Azért az már durva, akkor olcsóbb a kontaktlencse.
máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki, nő vagy férfi, szép/jóképű, a szemüveg nem fogja elrondítani. Ha meg ronda, az éleslátás nem fogja megszépíteni.
máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi lehet ez a terápia? Nem átverés?

Nekem szemüveges az anyukám, szóval szinte jobban tetszenek a szemüveges lányok/nők! :-D 50f

máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem tetszik a szemüveg de nem ezen fog múlni.
máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az én szemem nem műthető lézeresen

Nekem egészen másképp néz ki a baj

Mondjuk műteni lehetne, de az nálam úgy nézne ki, hogy altatnak, felvágják a retinát aztán a szemgolyón keresztül benyúlva a szemgödörig szétvágják a tartóizmokat, majd összevarrják a helyes módon aztán helyrerakják a szemet is. Ha szerencsém van, nem lesz ugyanolyan rossz a szemem mint előtte, és nem vakulok meg

Inkább letettem erről a megoldásról köszönöm szépen

Van más megoldás is szerencsére, abba már nem megyek bele, de az az egy éves út

máj. 16. 16:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy jó szemüveg szerintem tök jól áll mindenkinek. Bár tény, hogy általában a szemüveges férfiak akik bejönnek, a fentebb említett hipsteres jegyeket viselik még pluszba.
máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A kérdésem előzménye hogy kérdezősködtem munkahelyen is ezzel kapcsolatban. Tudom kicsit gázos, de megpróbáltam őszinte véleményt kicsikarni több különböző nőtöl is.

Többen is azt mondták hogy szemüveg nélkül rosszabbul néznék ki. De elég hamar leesett hogy miről van szó. Egyik haverom mondta hogy ilyenkor bekavar a pszihológia, mert ha megszokod valakinek az arcát valahogy akkor a durva változás először túl furcsa lesz és nem fog tetszeni

Engem pedig már mindenki megszokott szemüvegesként.

Szóval gondoltam megkérdezem látatlanban is.

Nyilván nem lesz átütő jelentősége ennek, mert egy ronda ember szemüveggel vagy anélkül is ronda lesz. Na de ha az ember alapvetően nem ronda, csak a nők által lenézett átlagos arcú, akkor az ilyen apróságoknak bizony lehet jelentősége. Nem leszek tőle chad, de el tudom képzelni azt is hogy dob egy kicsit a megjelenésemen

Az egyik megkérdezett kolléganőm is utóbbit mondta

máj. 17. 05:13
 10/13 anonim válasza:
100%

Férfiként nagyon vonzónak tartom a szemüveges nőket, még szebbek, mint szemüveg nélkül.


Különösen az erős minuszos dioptriát viselő hölgyek.

máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!