Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik internetes társkereső oldalt használjátok komoly kapcsolat keresése miatt? Amit a mai napon tapasztalatam döbbenet, én lennék a bolond? Mi lesz így a jövőben? Nem lesz család?

Figyelt kérdés

Adott egy internetes társkereső applikáció. Telejesen érthetően kiírtam hogy csak és kizárólag komoly kapcsolatot keresek.


Lett is párom, azaz 'Match' ahogy mondják.


Majd kérdezi a fickó hogy én tényleg komoly kapcsolatot keresek e? Komolyan gondolom?


Írtam neki hogy igen. Egy éjszakás kalandok nem érdekelnek.

A társam keresem nem szex partnert.


Majd bunkó módon elköszönt, még ő volt megsértődve, hogy akkor köszöni szépen a lehetőséget...


Ez lenne a jövő? Ha mindenki csak egy kóbor numerát akar, és senki nem keres komoly kapcsolatot... Hogyan lesznek családok? Esetleg gyerekek?


Ki hol keres komoly kapcsolatot?


Kezd elegem lenni nőként, hogy bármelyik társkereső applikációra regisztrálok, csak szexet akarnak.


máj. 19. 21:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%

Ezért nem vagyok fent ilyen oldalakon.

Elegem van azokból a pasikból akik szexre mennek.

Úgy vagyok vele ha jön valaki akkor ok addig meg nagyon is jól elvagyok az életemmel.

Sose lehet tudni mikor hol botlok bele egy olyanba akivel összejön egy normális kapcsolat.

máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
52%

Nem regisztrálnék soha társkeresőre soha, az elő ismerkedés működik csak.

F

máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos online is és személyesen is nagyon nehéz már az ismerkedés, főleg annak aki komolyat szeretne. :( És ezek a randiappok valójában csak szexpartnerkeresők, annak is használja a 99%. Persze vannak akik ott találták meg életük párját, de ahhoz nagy szerencse kell. Meg addig annyi retardált csávóval találkozik egy nő, hogy addigra már feladja az egészet.

Esetleg randivonalat próbáld ki, Tindert semmiképpen mert az förtelem..

máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
0%
Én komolyat keresek 27F
máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem élőben is szexpartnert keresnek sokan. Az hogy lelép az jó jel, de rutintalan vagy, mert ilyenkor nem válaszolni kell neki hanem tiltani.
máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

De ez mire jó? Úgy értem, a magány, az egyedül lét,stb..


Miért van az hogy mindenki szinte csak szexre hajt?


Majd lesznek 60 évesek és akkor is ez lesz? Borzasztó

máj. 19. 22:32
 7/46 anonim ***** válasza:
69%
Én még nem regisztráltam mert pont ettől félek...elmúltam 30 és nem volt soha kapcsolatom. Most lehetett vna szexpartnerem akit nem neten ismertem meg mondtam h én komolyan ismerkednék de ő abból nem kért, ez a világ... miután megtudta h nekem nem volt senkim még, már szexet se akart pedig addigra már bele is mentem volna...persze leesett h csak egy menetet akart h beleüljek kb...elkeserìtő, és egy értelmes jólelkű kedves emberről írok nem egy vadbarom, bele se merek gondolni mi lehet tinderen és társain.
máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanez. Valamelyik nap volt egy match-em, próbáltam értelmes kérdéseket írni neki majd annyit írt hogy menjünk át máshova és kamerán keresztül segítsek neki elélvezni. Volt aki kulturáltabb volt hogy pl most más nem fér bele az életébe csak érezzük jól magunkat.

Élőben is volt nemrég aki közölte hogy le akar velem feküdni de csak azt. Annyira de annyira unom már. Tényleg másra nem vagyok jó? Meg se próbálnak ismerni az emberek.

máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
33%
Én már beletörődtem hogy nem lesz rendes kapcsolatom, senki nem felel meg. Szexkapcsolatom van több most is, de az nem olyan.
máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
54%

Én a bumble-t ajánlom, ott kicsit hosszabban kell kitölteni pl a bemutatkozást, és meg lehet adni azt is, hogy mit keresel. Nekem az volt a tapasztalatom, hogy ott igényesebbek a srácok.

Egy próbát megér. Sztem hosszabb ideig kell használni, mire potenciális társat találsz egy ilyen oldalon

máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!