Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn teljesen (már-már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn teljesen (már-már túlzottan) őszintének lenni vezethet eredményre?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja mennyire hírhedten felszínesek az emberek manapság (mondjuk nem csak társkeresőn, de talán ott a leginkább), mennyire csak a jót, a szépet, vagy a "szépítettet" mutatja mindenki. Photoshopolt, filterezett képek, drága cuccok, mindenki fényezi magát, és még így is elenyésző a siker aránya.

Na már most, nekem se drága cuccaim nincsenek, se egzisztenciám, nem is nézek ki jól, talán nem véletlenül vagyok egyedül 28 évesen.

Arra gondoltam, csinálok egy társkereső profilt, ahol 100% őszinte lennék, sőt annál is őszintébb, már-már paródiaszerűen őszinte: leírnám nyíltan hogy nincs pénzem, ronda vagyok, anyámékkal lakom, fekete humorom van, nem iszom, nem cigizem, sosem jártam külföldön stb. Állítólag vannak nők akik értékelik a humort illetve az őszinteséget.

Ezzel lenne valami esélyem?



máj. 20. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudsz már semmi különlegeset csinálni ha fejre állsz sem, a nők ingerküszöbe az egekben van. Azért jó ha őszinte vagy, korrekt dolog én sem szórakozok megmondom/leirom ami van, vesztenivalóm nincs nők terén.
máj. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Az nem felszínesség, hogy az ember normális képet mutat magáról meg hogy tud viselkedni a neten, társaságban! Nyilván mindenkinek vannak hátrányosabb oldalai, de minek egyből és csak azokat kiemelni? Megint keveritek a szezont a fazonnal. Ha ronda vagy, tegyél ellene, vagy fogadd el magad. Ha így beszélsz magadról, hogy várod el, hogy legyen barátnőd? Gondolom azért ő nézzen ki jól...
máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ez sem egyedi szöveg, kérdező, mert már az ilyen önirónia jellegű szövegekkel is sokan próbálkoznak.
máj. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha hagyod a fenébe a net-en a nőket, pláne ha a többi agyhalott férfi is ezt tenné, mert csak egoboost-ot csináltok. Tök fölösleges
máj. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én csináltam kamu női profilt, csakhogy elemezzem a férfi konkurenciát. Azt hittem majd jobb szövegeket fogok írni náluk, de NEM! Már mindenre gondoltak férfi társaink. Nem tudsz újat mutatni.
máj. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Radikális változások kellenek mert ez a helyzet abszurd ami most megy. A nők tagadják de minden nekik kedvez mindenféle társkeresésben. Ezen kell agyalni hogy írjak jobb szöveget mint a többiek, nem akarok senkivel versenyezni egy nőért, pláne az interneten.
máj. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
6# Nem igazán. Itt sírják tele az oldalt a szar kapcsolataikkal.
máj. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbálkoztam ilyesmivel még 1-2 éve. Felejtsd el, mert nem fog működni. Egyrészt az őszinteség nem egyenlő a sikerrel. Másrészt a nők kriptonitja az otthonülős férfi. Ha leírod, hogy nincs életed, 100%-osan garantált a kudarc.


Sőt, én még tovább megyek: szándékosan olyan fotókat töltöttem fel, amik nem a legjobban ábrázolnak (szar fényviszony vagy üres tekintet vagy fáradtság, kipihentség jelei stb.), merthogy gondoltam magamban, hogy milyen sok pluszpontot szerezhetek majd élőben, hogy mennyivel is jobban nézek ki, mint a képeken.


Nos, segítő szándékból írom. Ugyanaz lett az eredménye, mint amikor 'őszintén' kijelentettem, hogy nincs életem a gépezésen kívül.


Az emberek agyon retusálják a képeiket. Nem kell, hogy Te légy az utolsó mohikán! Hidd el, megspórolod magadnak a fejfájást. Tedd föl a legjobb képeidet, írd le a pozitív tulajdonságaidat. Próbáld meg eladni magad! Erről szól az egész.


Nem kell hazugnak lenni, hogy a legjobb fényben tűntesd fel magad. Egyszerűen csak hagyd a kevésbé jó tulajdonságaid kibontakozni az ismerkedés során. A nő majd eldönti, hogy így is veled képzeli el a jövőt vagy sem. Ha nem, akkor majd lesz másik. Hajrá!

máj. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba, a netes társkeresésben már mindent kipróbáltak. A múltkor egy nő nyavalygott, hogy bumble-ön a pasik nem képesek szellemes üzenetet írni. Megkérdeztem, ő hogy nyitott (bumble-ön a nőnek kell elsőnek írnia). A női nyitás:

"Szia".

máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os! Egy így igaz! A nők a szebbik nem képviselői így nekik kedvez mindenhol az ismerkedés. Mondjuk egy jól kinéző nő már élőben is el kel, ha fent vannak jól kinéző nők társkeresőn akkor azok csak még nagyobb figyelemre és több Instagram követőre számítanak. Ha formás a segg és a mell és arcra szépek nyert ügyük van. Társkeresőn max a legegyedibb pasit a nehéz nekik kiválasztani de nekik legalább van miből válogatniuk nem úgy mint a férfiaknak.

7-es! A nők szertik magukat sajnáltatni mivel az ő lelkiviláguk elméletileg érzékenyebb mint a pasiké de ez nem mindig így van. A nők még itt arról is szeretnek panaszkodni hogy a pasik csak dugni akarnak meg alkalmit és csak a lyuk érdekli őket és mindegyiknek modell csaj kell, alpáriak, dickpickesek, ugyanazzal a szöveggel próbálkoznak, incelek stb.

Ha mi pasik leírjuk milyenek a nők akkor utána jön az Armageddon! A nők előszeretettel szeretnek minket pasikat kritizálni de ha mi kritizáljuk őket megy a sértődés, pedig csak az kritizálja a másikat vagy másokat aki vagy akik elviselik a kritikát!

Amúgy kérdező! Sajnos semmi egyedit nem tudsz már írni ahogy a 8-9 es írja.

máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!