Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha egy fiú leszólít titeket egy buliba vagy egy fesztiválon?

Figyelt kérdés
máj. 20. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha normálisan teszi és elfogadja a nemleges választ, akkor nem zavar. Még tisztelem is, amiért oda mert jönni.
máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Zavarna, ezért nem járok ilyen helyekre.
máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha már fesztiválon és buliba se lehet leszólitani titeket lányok akkor elmondanátok hogyan lehet veletek kapcsolatba lépni?
máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
3, én csak 1 lány vagyok, velem speciel senki ne lépjen kapcsolatba.
máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Már a társkereső meg randioldalakon is lassan felháborodnak ha rájuk mernek irni (kivétel ha te vagy Chris Hemsworth vagy fiatalabbak kedvéért Timothy Chalament)

Amúgy lesz majd ennek böjtje

máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
* Timothée Chalamet; legalább azt tudd, hogy kire irigykedsz.
máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Csak ha ronda
máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
7 nem vagyok rá irigy, nem érdekel hogy irják, gondoltam utána nézek mielőtt leirom, sejtettem hogy nem igy van
máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavar, sőt, szeretek ismerkedni. De azt nem, ha nem szimpatikus és nem lehet lekoptatni
máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem zavar. Ha lenne valakim, nem járnék ilyen helyekre, vagy a barátommal mennék.
máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!