Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vissza jöhet még, lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza jöhet még, lehetünk egy pár?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy fiút, aki udvarolt nekem.

Viszont én akkor nem ereztem semmit es kapcsolatot sem terveztem, ugy tettem, mintha nem látnám a jeleket.


Fél évig kitartó volt, bár amolyan barátok voltunk azidö alatt.

Majd nyár vegén abba maradt az udvarlas.


Ahogy teltek a honapok és megismertem beleszerettem es megtudtam ismerkedik.


Elmondtam az érzéseimet neki.

Azt mondta, hogy most nem tud mit kezdeni vele már másfele tart az élete es hogy nagy munka volt neki az erzeseit tompitania felem.

Sajnálja.


Én is sajnalom.


De ugy veszem ki ez a kapcsolat sem az igazi..


Neha beszelgetünk, olykor talalkozunk.

Esetleg, ha ez nem jön össze ugy neki, vissza talalhat hozzam?

En mondtam várok rá..



máj. 21. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Visszatalálhat, de aki mast valaszt helyetted ilyen helyzetben annak nem te vagy az igazi. És még az is lehet, hogy csak le akart veled fekudni ( igen egy ev fűzés utan . Nem egy ritka eset ), de kozbe talalt valakit aki tetszik neki. Es ha szakitana azzal a valakivel akkor megkeresne teged, lefekudne veled , aztan kitalálná hogy ja nem voltam teljesen onmagam a szakitas miatt..es kidobna.


Szerintem akarmennyire is szereted, engedd el es kezdj eltavolodni tole es keress valaki mast, mert ebbol csak sertodes lesz

máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dugtunk előtte, úgy kezdödött..

Tavaly én baxtam ki vele.. idén ő.


Talán megtanuljuk a leckét.

máj. 21. 21:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Amugy meg tulkombinálod, ismerem, hogy milyen ember.. es ha szenvedsz, mert elutasitanak, te sem fogsz örökké udvarolni.


Nem lesz sértödés mar van mindkettőnkben,de tisztában vagyunk a dolgokkal.

Nem meri kidobni csak ugy a jelenlegit.. pedig most kellene az elejen :D

Ebböl is látszik ilyenkor (sajnos), hogy jo ember.

máj. 21. 21:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!