Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellesz a nőknek/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellesz a nőknek/férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mi az oka a személyes sikertelenségednek, hogy érzed? Próbálsz tenni ellene? Ha feltünteted a válaszodban a korod és a nemed is, megköszönöm. :)
máj. 21. 20:26
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%

Basszus, jó hosszú lenne ez a lista 😂


Az első helyen áll szerintem, hogy semmi férfias kisugárzásom nincs, csendes vagyok, és randa a pofám.

Meg ezen kívül még egy milliócska apróság van, ami redflag a csajoknál.

máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
45%

Ők nem kellenek nekem. Lehetetlenség normálisat találni. Szinte mind iszik, cigizik, bulizik. Amelyik nem, az meg rohadt unalmas ember, nincs semmi hobbija, érdeklődési köre, csak dolgozni jár el otthonról és szevasz. Nem lehet vele beszélgetni.


Nőket is néztem. Aki vonzó az csak a pasija "kényeztetésére" keres nőt. A többi meg úgy néz ki mint Sheldon apja az Ifjú Sheldonból.

máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
44%

Eszembe jutott még valami, ami új nekem.

Itt többen mondták, hogy úgy írok fogalmazok, mint egy lány és nem is akarták elhinni, hogy férfi vagyok.

máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%
Mert a netes ismerkedéshez nem nézek ki elég jól, ezért extrém ritkán tudok csak ott nekem tetsző csajokkal dumálni. Élőben meg nem teszek meg mindent a siker érdekében. Csak ritkán járok el olyan helyekre, ahol lenne lehetőség szingli nőkkel ismerkedni és ha el is megyek, ritkán jön meg a bátorság, hogy megszólítsak egy nekem tetsző nőt udvarlás céljából.
máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
65%
Kellenék nekik, csak nagyon válogatos vagyok.
máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%

Preemptív módon inkább nem is keresek társat alacsony libidó miatt.

32N

máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
79%
Mert egyszerű vagyok. Nincsen bennem semmi érdekes. Tesóm befestette a haját rózsaszínre, azóta körbeugrálják a pasik.
máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
61%

Nem az, hogy nem kellenék nekik, csak nehezemre esik alkalmazkodni hozzájuk, feladni a függetlenségem.

30/F

máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 bolognai a kedvencem ***** válasza:
83%

Nekem részben vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Egyrészt tudom, hogy kellenék, ha tényleg megpróbálnék ismerkedni, mert van sok jó tulajdonságom és elnézve sok mást tudom egyszerűen, hogy én sokkal jobb társ tudnék lenni, elég csak itt olvasgati pár napot, hogy mik vannak..


Másrész viszont a saját meglátásom szerint a belső értékeim nem a legjobbak és lelkileg is olyan érzésem van, mintha egy végzetes állapotban lennék ahonnan már nem igazán van visszaút és szerintem tartósan senki nem akar egy roncs mellett lenni így a kapcsolat vagy próbálkozás nem lenne tartós, így én sokszor meg sem próbálom, mert másnak sem akarnék rosszat és nekem sem kellene több csalódást elszenvednem.


Ez kusza lett, de azért vannak gondok..

máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
#9 te nem az édesburi vagy?
máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!