Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy fiú, akivel összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel összejöhetnék és boldogak lehetnénk, de félek a távkapcsolattól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel az utóbbi időben kiderült nagyon is kedveljük egymást, de most azt mondtam neki hogy nem szeretném erőltetni a dolgot, mert félek a távkapcsolattól.

De minnél jobban tolom el magamtól, annál jobban vágyom rá, de bármikor amikor megfordul a fejemben hogy mégis vele legyek, eszembe jut a távkapcsolat és az hogy nem biztos hogy működni fog:(

Nem lenne nagy távolság köztünk, ugyan abban a városban fogunk járni suliba, csak én a város egyik felén ,ő meg a másik felén lesz:( szigorú szüleim vannak, az apukám főleg, emiatt találkozni is keveset tudunk. Max heti 1x a városban, de ott nem kapjuk meg azt a kellő magán szférát, hogy együtt lehessünk mint egy pár, az utcán nyálaskodni meg nem akarok.


máj. 23. 05:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Távkapcsolat 1 városon belül? Hol laktok, Tokióban?
máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Most tényleg a 10km a probléma? Azt hitten, hogy Amerikába költözik ki vagy másik távoli országba. Ha osztrákokhoz menne, az még megoldható.
máj. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Ez nagyon tini párkapcsolatnak tűnik🙂

Egy városon belül nem lehet távkapcsolatról beszélni.

máj. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. Igen.. valóban tini kapcsolat, viszont nekem tényleg sok lenne ez a távolság. Az előző kapcsolatom is úgy ért véget, hogy keveset tudtunk találkozni és a srác megunta hogy folyton csak chatelünk.

Azért félek ebbe belekezdeni. Másnak lehet hogy okés, és könnyű.. de ez nekem sok. Rengeteg órám lesz, ráadásul heti 3x sportedzésre fogok járni, ami ugyanúgy rizikós, mert azokon a napokon biztosan nem találkozunk.. elfoglaltak leszünk, stb.

És mint mondtam, a szüleim eléggé szigorúak, biztosan nem engednék meg hogy ott aludjak nála, vagy esetleg ő nálam. Az ilyenek teljesen ki vannak zárva..

máj. 23. 06:39
 5/12 anonim ***** válasza:

"Az előző kapcsolatom is úgy ért véget, hogy keveset tudtunk találkozni"

Kapcsolatod? 🤣 Tojáshéj a fenekeden van, ahogy írsz. Ottvannak a hétvégék, ha hétköznap nem is egyszerű.

Apukád, sehova nem enged el, és mivel kiskorú vagy ezért semmit nem tudsz csinálni.

Várd meg, hogy betöltsd a 18 évet, otthonról pedig menekülj, vagy kérd magad más város egyetemébe, majd később könnyebb lesz fiúzni, most felejtsd el.

máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el, hány éves vagy, hogy már volt kapcsolatról beszélsz? Lehet, hogy joggal féltenek a szüleid.

Amúgy a megoldás az, hogy a fiú menjen hozzád..

máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogyha nem tudtok személyesen találkozni, ráadásul még tini vagy, rengeteg programmal, ellenző szülőkkel, akkor szerintem engedd el. Fókuszálj a sportra, saját fejlődésedre, ráérsz majd felnőtt korban fiúzni!
máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bolognai a kedvencem ***** válasza:
62%

"ráadásul heti 3x sportedzésre fogok járni, ami ugyanúgy rizikós"


Remek. Akkor a kondid nem rossz. Fogsz egy kerékpárt és 25-30 perc alatt áttekersz a másikhoz.


Ez nem távkapcsolat, csak mondva csinált baromság. DE jó nagy.

máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as menjen haza és tekerjen a kerékpárral? Mégis hova? Az apja sehova se engedi, főleg nem este...
máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha 16 éves vagy azért a szüleidnek van okuk aggodalomra.
máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!