Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet valahogy mégis iemerkedni?

Lehet valahogy mégis iemerkedni?

Figyelt kérdés

Hello! Feltétlen nem csak kapcsolatról beszélek, hanem ismerkedésről is.

Miért ír az esetek többségében fiú/férfi nekem, mint nő? Nem vagyok meleg és biszex sem és ez így tud zavarni, mikor látom hogy írtak és az illető egy férfi..

Melegnek nézhetek ki vagy mi lehet a gond?

Amúgy csajok nyugodtan írhattok, 25 éves srác vagyok..



máj. 24. 01:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Véletlenül nem klikkelted be hogy “csak lányok érdekelnek”? Gondolom online társkeresözöl, add meg a leíràsba hogy “Olyan lányt keresek aki…”
máj. 24. 02:41
 2/13 anonim válasza:
Amikor leírsz egy kommentet/véleményt, tegyél utána egy "F" betűt, aztán kevesebb lesz a betolakodó.
máj. 24. 06:17
 3/13 anonim válasza:

Kérdező és hogy nézel ki? Küldesz képet magadról? Hová valósi vagy? Mi az érdeklődési köröd? Biztos hogy nem érdekelnek a srácok?

25/F

máj. 24. 07:40
 4/13 anonim válasza:
Transz nő is írhat?
máj. 24. 09:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok.. Nem vagyok sem biszex sem transz, sem meleg ..elkepeszto hogy meg ezek utan is..
máj. 24. 10:24
 6/13 anonim válasza:
Amíg nem próbáltad nem tudhatod.
máj. 24. 10:28
 7/13 anonim válasza:
Szia! 30-as,izmos, biszex fiú vagyok. Szívesen összegyűrném veled a lepedőt... Hm? 😉
máj. 24. 14:00
 8/13 anonim válasza:
Várjatok fiúk jövök én is!
máj. 24. 14:10
 9/13 anonim válasza:

Na 5-ös ne kéresd már magad, küldj magadról képet és ismizünk. 164cm vagyok 56kg, szürke a szemem, világos barna rövid hajam van és 19cm van a nadrágomban. Jobban szeretek passzív lenni, de az aktív szereppel sincs bajom.

Amúgy a 3-as voltam.

máj. 24. 17:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Mikor mégy egy gyakorikérdések oldalon is trollkodni kell.. Hirtelen jó nagy pofátok van, élőben meg be vagytok fosva. Most már nem melegek lesztek, hanem b0zik;)
máj. 24. 18:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!