Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiülök egy kv-zó teraszára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiülök egy kv-zó teraszára, és egyedül kv-zgatok, oda fognak jönni hozzám a férfiak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egyedülálló középkorú nő vagyok. Vágyom a szerelemre, egyenlőségen alapuló párkapcsolatra, de nem teszek érte semmit, szóval valószínűleg annyira mégse fontos nekem most. Kolléganőm viszont fixen állítja, hogy csak ki kell ülnöm egy kv-zó teraszára és majd megtalálom az igaz szerelmet. Elhűltem. Szerintem nem. Hogy látjátok?
máj. 26. 19:35
1 2 3 4
 1/34 bolognai a kedvencem ***** válasza:
95%

Lehet, de én például biztos, hogy nem mennék oda.

Ez szerintem sokszor úgy csattanhat, hogy pofátlan az illető.

máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

Azért hogy beégjek, biztos hogy nem!

36f

máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha adsz valami jelet, hogy szívesen fogadod a férfiak közeledését, az elsülhet jól is, de rosszul is. Én speciel olyan férfi vagyok, hogy ha csak ott ülsz, akkor egészbiztos, hogy nem mennék oda hozzád, de ha már lenne egy kölcsönös szimpátián alapuló akár csak egy kedves mosoly, akkor már viszont simán. A többi meg már adná magát. Vagy nem.
máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Más az ha spontán váltanak egy két szót az emberek egymással egy kávézóban, de az hogy konjrétan odamenjen apropó nélkul, az úgy illetlen is lenne.

Apropó lehet az ha pl nincs máshol hely es megkerdezi szabad e, és talán abbol kialakul vmi, de célzottan egy kávézóban ülő nőhöz odamenni, max a lejmolók stílusa.

máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nekem meg ehhez az egészhez nem is lenne kedvem, az egyik oldalról se.

Illetve én hülyeségnek tartom az egész elgondolást és se az offline korszakban, se az elmúlt 20 évben nem is jöttek oda hozzám, ha egyedül voltam (na, ez mondjuk lehet, hogy a külsőmről mond el a legtöbbet... :D :D ). Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy ha valaki egyedül kávézik bel-vagy kültéren, akkor egyedülálló (miért is lenne?), másrészt pedig szerelemre áhítozó egyedülálló.

máj. 26. 19:43
 6/34 anonim ***** válasza:
40%
Egyenesen szaladnak hozzád. 🤡🤡🤡
máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%

Ha gond van a külsőddel, miért nem teszed rendbe?

Edzés és helyes táplálkozás csodákra képes.

máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
63%
Mit kezdesz azzal a tengernyi idővel, amit az á és é betű lehagyásával nyertél?
máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8: ezentúl kávézónak fogom írni.
máj. 26. 19:57
 10/34 A kérdező kommentje:
7: nem vagyok kövér, valahogy az arcom nem túl szép (szerintem). De nem arról van szó a kérdésben, hogy nagyon-nagyon szeretnék megismerkedni valakivel, de hát sajnos a külsőm nem teszi lehetővé.
máj. 26. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!