Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az ilyen...

Miért van az, hogy az ilyen társkeresőkön 90%-ban dagadt és csúnya emberek vannak fent?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, bevallom nem sok ilyen oldalt látogatok. Lehet hogy csak egyedi eset... A Facebook dobja fel néha a társkereső felületét. Néha belenézek. Akiket ajánl szinte mind dagi meg nem kifejezetten esztétikus emberek, nagyon kevés kivétel akad.

Ez azért lehet, mert ők a külsejük miatt nehezen találnak párt és így próbálkoznak, hátha?

ápr. 16. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A maradék van fent.
ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Gondolkodj logikusan....

Ha szép vagy, akkor szerinted lesz szükséged FB és hasonló baromságokra ahhoz, hogy becsajozz/bepasizz?

ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A Facebook társkeresőjébe akkor tudsz belenézni, ha regisztrálsz. Nem lehet csak úgy kukucskálni.

Más tészta, hogy a FB feldob néha társkereső csoportokat, és ha nyitott, akkor bele lehet nézni. Nos, az ilyen nyitott társkereső Facebook csoportokban meg tényleg csak a legalja van. A külső is ehhez igazodik.

ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Én pont az ellenkezőjét figyeltem meg. Bár inkább Tinderen, hogy csak szupermodell külsejű álomnők vannak.


A többi, aljább társkeresőn több az ilyen falusi tehenészlány meg 3 apától 3 gyerekes anyuka és hasonló, elhízott is rengeteg van, de amúgy nem csak külsőben vannak selejtes emberek.


Szomorú igazság, hogy aki normális értékrenddel rendelkezik ÉS normális külsejű ÉS akar is párt, az valószínűleg fog találni. Főleg nagyvárosokban, illetve akkor, ha amúgy megy emberek közé.


Nőként kiváltképp, hiszen elég csak nyitottnak lenni, férfiként már bátrabbnak kell lenni, mert az átlagos férfiaknál nem igazán kezdeményeznek a nők, maximum érdekből (gyerekes anyuka vagy egzisztenciavadász), tehát férfiaknál még előfordulHAT, hogy simán csak félénkebb.


De társkereső veteránoknál ritkán ez a helyzet, ott mindkét oldalon súlyosabbnál súlyosabb mentális problémák vannak, ha nem a külsővel vannak óriási bajok és/vagy az elvárásokkal.

ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Totálisan "vegyes" a kép, tényleg vannak nagyon csinos és nagyon előnytelen külsejű emberek is. Az előbbiekből mondjuk tényleg kevés és azok is nagyon hamar "elkelnek".
ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akarok általánosítani,"

Mégis általánosítasz!

", bevallom nem sok ilyen oldalt látogatok"

Ráadásul úgy hogy gőzöd sincs miről beszélsz mert meg utánna se jártál rendesen.

Arra akarsz kilyukadni hogy nem csak neked nincs párod hanem másoknak sem csak hogy jobban erezd magad meg fölényben hogy nem vagy dagi és csúnya?

Vagy panaszkodni jöttél azokról akiket találtál ott?

Sajnálom hogy ilyen agyiszinten vagy és hogy meg vagy keseredve annyira hogy másokat próbálsz lejjebb titulálni csak hogy jobban erezhesd magad

ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen milyen?
ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Ha nőknek a belső a fontosabb , hogyhogy egy csinos vagy kicsit is szép vagy csak vékony nő se jelöl a társkeresőn?

Folyton halljuk az idősebb nőktől hogy ha már egy fokkal szebb az ördögnél, a belső értékek fontosabbak, az igaz szépség belülről fakad, 40 felett a külső már másodlagos stb stb bla bla. Akkor vajon engem mint kicsit se jóképű pasit hogyhogy csak csúnya kövér és öreg...

Igaz, hogy a magyar társkeresőkön csak csúnya nőkkel lehet ismerkedni, még az átlagos is már nagyon ritka és nagyon kelendő? Miközben férfiakból...

Azt olvasni, hogy interneten eleve nagyon kevés nő ismerkedik, azok is mind csúnyák. Már az átlagos nő is luxus cikknek számít a magyar társkereső applikációkon, szép nők meg nincsenek csak AI által generált kamu profilok. Nyilván hogy vonzzák a fizető férfi...

Csak az a nő van egyedül, aki vagy nagyon csúnya, vagy egyedül szeretne lenni?

A társkeresőkön egy átlagos nő is évente több száz férfit visszautasít (a vissza nem írás, ghostingolás is annak számít), így kijelenthető, hogy csak a csúnyák vannak egyedül, illetve azok, akik egyedül szeretnének lenni. Egyetértesz?

Csúnya vagy incel férfiak ti jelöltök írtok vagy írtatok olyan nőknek is társkeresőn akik úgy nem jönnek be igazán?

Lehet hogy egyedül maradok de egyszerűen nem találom értelmét olyan nőt jobbra húzni vagy ráírni aki úgy nem jön be

Normális hogy nagyon csúnya férfinek halott a tinder és a facebook társkereső?

38 éves férfi vagyok és sajnos nagyon átlag alatti ez több ember is megerősítette, nagyon vékony idétlenül kopaszodok és nagyon vékony beesett arcom van..




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!