Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nehéz lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz lenne megtalálni az igazit, vagy a hiba bennem keresendő? D:

Figyelt kérdés

A probléma az, hogy olyan fiúk/férfiak akarnak velem ismerkedni, akik nem tetszenek nekem. Akik meg tetszenének, azok meg sosem kezdeményeznek és/vagy az ország másik végében laknak.


A nekem nem tetsző alakok alatt értem:


-rövid hajú rockerek: holott én hosszú hajú pasira vágyom. Nem muszáj rockernek/metalosnak/gothnak lennie, de tény, hogy ezekben a szubkultúrákban lehet leginkább rájuk lelni. A gond csak az, hogy tapasztalatom alapján ők meg nem engem keresnek. Pedig szeretem a keményebb zenéket (főleg a rockot, de a metalt sem vetem meg), csak ez éppen nem ütközik ki az öltözködésemen.


-törpék: százhetvenegynéhány, illetve az alatti magasságúak, gyönyörűek lennénk együtt az én 170 centis magasságommal és akkor még cipő sincs rajtam, se magassarkú, se semmilyen. Tudom, nem tehetnek róla, de miért nem keresnek alacsonyabb lányt magukhoz? Mert ha egy alacsony pasi közeledni kíván felém, abból azt szűröm le, hogy már nagyon kanos és napjában még min. 10-20 lányt/nőt szólít le ismerkedési szándékával. Ergo tökmindegy neki, csak lyuk legyen. Ez a hozzáállás meg végtelenül taszít.


Aki meg tetszene és valamilyen csoda folytán esetleg még össze is kerülünk, arról vagy az derül ki, hogy bunkó vagy pedig, hogy ledér nőcsábász. :(


Arról nem is beszélve, hogy intelligens, udvarias és(!) művelt fiút/férfit átkozottul nehéz kifogni. De komolyan, eddigi tapasztalataim alapján a helyesírás, mint olyan, manapság luxus, főleg a pasiknál. Egyszerűen nem tudnak helyesen írni. Az érettségi hogy nem szűri ki az ilyeneket? Nem mondom, időnként jómagam is tévesztek, de én az olyanokat, akik példának okáért a kisebb szót kettő s-sel és egy b-vel írják, buktatnám, mint a huzat. Számomra igenis fontos tényező a tudás, jó lenne, ha nem csak szó szerint, de átvitt értelemben is fel tudnék nézni a jövendőbelimre és (szinte) bármiről el tudjak vele beszélgetni, tudjon nekem újat mondani.


Most az én elvárásaim a magasak, vagy tényleg nehéz megtalálni az igazit? :( Voltam már discoban, (gólya)táborban, különféle, kisebb-nagyobb szubkultúrás összejöveteleken, rendszeresen járok könyvtárba, több társkeresőt is kipróbáltam, de egyszerűen semmi. Nem találok olyan illetőt, aki megfogna. Voltam már szerelmes, szó se róla, de teszem azt, nyolc srácból jó ha egy(!) megfog, illetve tetszik külsőre-belsőre egyaránt.


És mielőtt még: adtam már esélyt olyan illetőknek is, akik nem voltak kifejezetten az eseteim, de semmit sem éreztem irántuk személyes találkozásnál... Több jelölt is akadna, de ők meg engem abszolút hidegen hagynak.


Nem ismerkedni akarok (illetve igen, csak nem itt a gyakorin), csak egy kérdés: Léteznek művelt, udvarias, magas (180+), hosszú hajú(ez mondjuk megnyerő arc, modor, illetve összhang megléte esetén nem olyan fontos) és finom arcvonásokkal rendelkező fiatal (19-25), szingli férfiak Budapest-Szeged vonalon? D: És ha igen, hol és merre keressem őket?



2013. aug. 29. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
186 cm vok de nem arra lakok am en se talalok senkit kerdezo
2013. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A hiba a Te készülékedben van. Sajnálom, de túl sok az elvárás. Ez sem a Te napod A.
2013. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Túlságosan behatároltak az elképzeléseid.
2013. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs, rövid a hajam. Nektek nőknek olyan idióta elvárásaitok vannak, hogy hányok tőlük...Hol éltek ti, tündérmesében?
2013. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez sok elvárás,ami nem feltétlenül baj,csak nem szabad sietettni.


Nem hinném magam jóképűnek és rövid a hajam,bocs.

2013. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sejtettem... :/

Csak kíváncsi voltam/vagyok több nézőpontra/véleményre is. A családom szerint mindenesetre kettyós vagyok. Mondjuk ők túlságosan elfogultak velem szemben (sajnos negatív értelemben), így bennük nem nagyon bízom ezen a téren. :'D Folyton azt hajtogatják, hogy "Válogass csak, a végén majd magadra maradsz ilyen 30-40 évesen..." Remélem, nem lesz igazuk.

2013. aug. 29. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát megértelek Kérdező! :D Bár én nem akarok hosszú hajú pasit, lényeg,h kémia legyen, a kisugárzása megfogjon. DE ugyanúgy magas vagyok, korban is ugyanazt keresem,terület is, és a családom válogatósnak titulál :D, viszont az elmúlt hónapban egy olyan pasin akadt meg a szemem, akit mindenki csúnyának tart, semmi jó nincs benne, mégis megtetszett :D Szóval az incidens óta senki sem mondhatja már rám,h finnyás vagyok. Csak légy türelmes, majd eljön a megfelelő! Legalábbis ezzel nyugtatgatom magam is :DD 20/N
2013. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kezdj el extrém metált hallgatni, ott úgyis alig van csaj, rögtön ezrek fognak rád menni. :D Én nem, mert rövid hajam van, na meg barátnőm is, akit szeretek. Ezen kívül lehet, hogy ronda/jellegtelen vagy.
2013. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hmm... ronda az tuti nem vagyok, hál' istennek. :D Az arcomat szeretem, a hajamat már kevésbé, az alkatom átlagos. Jellegtelen... hááát, jó kérdés. Túl sokan mondjuk tény, hogy nem szoktak észrevenni az utcán, max. ha ki merészelek nagy ritkán (ergo egy évben egyszer-kétszer) öltözni kicsit "extrémebben". Inkább a személyiségemmel lehet gond, illetve azzal, hogy túl válogatós vagyok.


De mint mondtam, akadna több tucatnyi ember, aki ismerkedne velem (személyes ismertségi körömben és netről egyaránt), de egyikőjük sem az esetem, semmilyen szinten.


Az extrém metalt mellesleg nemigen csipázom, amikor végighörögnek 4-5 percet zene címszó alatt, az számomra ugyanúgy a zene megcsúfolása, mint a rap számok bő 80 százaléka, illetve a ratyi tuc-tuc zörejek.

2013. aug. 29. 22:33
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, hogy van egy barátom, akibe beleszerettem, bár nem tetszik az arca, nem túl sűrűn látom igazán helyesnek.

Személyiségre viszont tökéletes, nem találnék még egy ilyen srácot, mint ő. Én is a hosszú hajúakat kedvelem, de nemrég beszéltem rá, hogy menjen el fodrászhoz; neki egyszerűen nem áll jól, és túl hamar zsírosodik is, ami hosszú hajnál nagyon nem előnyös.

Nem egyszer elgondolkodtam már rajta, hogy összeillünk-e, mert ez nem olyan egyszerű dolog, mint ahogy sokan hiszik. Mégis, el kell fogadni a másik rossz dolgait is, én sosem elégedtem meg a tökéletlenséggel, de ez nem egy járható út.

2013. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!