Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2 óra múlva randim lesz egy csajjal. Először örültem neki 2 napja még, de most már annyira nem. Van más lány is a képben aki ugyancsak tetszik és most elbizonytalanodtam, hogy minek randizok ezzel a másikkal is?


Mondjam le a randit, vagy menjek el, ha már megígértem, aztán túlleszek rajta és kész?


Mondjuk egy kelleme délután meg egy forró éjszaka jó lenne vele, de nem úgy tűnt, hogy ilyen lány, nem hiszem, hogy már ma első randi után hagyná, hogy rámásszak.


Tudom szemét vagyok, de még az is lehet, hogy egy jó estét neki is kedve lenne eltölteni velem, még ha nem is lesz folytatása.

A nők sem különbek mint mi férfiak, hát nem?



2014. febr. 13. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a körülményeket, honnan a fenéből tudnánk? Ne legyél döntésképtelen, találd ki, mi a megoldás.
2014. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Du-gd meg jól
2014. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nők különbek a férfiaknál, legalábbis egy bizonyos réteg.

Ha a csaj, akivel randizol a normális lányok közé tartozik, akkor kétlem, hogy csak szex elég lenne neki, és beengedne a bugyijába első alkalommal. A tisztességes az lenne tőled, ha nyílt lapokkal játszanál. Bár ezt kevés pasi teszi meg.

Igazából, tök mindegy, hogy itt mi mit mondunk. Ha át akarod ejteni a fejét, és kihasználni, akkor úgyis megteszed.


30/n

2014. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Randizzál minél több csajjal, legyél velük figyelmes, törekedj megszerzésükre, haveroknak ne beszéld ki a csajoknál elért sikereidet, ha diszkrét vagy, csajok pedig barátnőiktől jókat hallanak rólad, akkor csajok körében népszerű leszel.
2014. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el a randira. Egyrészt pofátlanság lenne megváratni, másrészt meg nem tudhatod, ki lesz a szerelmed. Szexet ne akarj első nap, részint mert meglesz rólad a csajok véleménye, részint pedig azért, mert aki ebben a korban az első alkalommal lefekszik, az olyan is.

"A nők sem különbek mint mi férfiak, hát nem?"

Nem, nem különbek, csak mások. És amíg ezeket a különbségeket nem ismered fel, nem leszel sikeres a körükben.

2014. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el randizni, egy randi még nem egyenlő a hűségesküvel. Legalább rutinosabb leszel "randizásból". A lány meg amúgy is eldönti, hogy mennyit enged neked első randin. A helyedben azért tisztáznám, hogy kapcsolaton még nem gondolkodsz, csak ismerkedsz. Nem jó más érzéseivel játszadozni.
2014. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!