Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális és rendesen kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális és rendesen kinéző embereknél tényleg ugy van, hogy lemennek kocsmába mondjuk és odamennek beszélgetni egy lányhoz és akkor ha illedelmesen elhivják dugni, akkor mennek is?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom :c
2015. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen szöveggel lehet odamenni a lányhoz ?? ötletek ?
2015. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát semmi....gondolom odamész és elkezdtek beszélgetni.
2015. máj. 15. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van kellő mennyiségű pia a búrájában,akkor igen.
2015. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Miért pont kocsma? Van ennek valami jelentősége? Amúgy meg ha a lány egy éjszakást keres, akkor simán. De minek ehhez kocsma? Elég egy telefon meg némi zseton, és házhoz jön a rendelés.
2015. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de milyen témával lehet odamenni ...Szia meghívhatlak egy italra vagy mi ???
2015. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen. :D
2015. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na... Nem tudtam egyenesen menni olyan részeg voltam, egy ismeretlen férfi szolt hogy szivesen hazavisz én meg elküldtem melegebb éghajlatra.


Max a r**ancokat lehet megd*gni csak úgy, azoknak mindegy csak valami legyen.

2015. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!