Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Mar eleg regota, talan 8 honapja, hogy tetszik egy fiu... eleg sokszor szoktam latni... meg eleg sokszor szemezunk is egymassal. A multkor peldaul en ultem a buszallomason s o szallt le a buszrol s mig bement a varoterembe ami kb 100 meter volt addig egesz vegig bamult(persze en is ot) .

Meg nem beszelgettunk egymassal s a nevem se tudja de en kideritettem egy par dolgot rola.. a facebook-on nem merem bejelolni mert akkor lehet ha azt hinne h nyomulni akarok... ja es a korkulonbseg sem olyan kicsi! De a kor nem szamit mint mondjak... Mit tegyek??

18 L


2015. máj. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelőld be.Nem dől össze a világ,engem is jelőlnek be ismeretlen lányok.Ez nem nyomulás.
2015. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak felek hogyha bejelolom akkor nem fogok tudni majd a szemebe nezni elobe. :-) de azert koszi
2015. máj. 16. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó kategória.
2015. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szégyen ez.Hidd el nekünk fiúknak is jól esik ha valaki érdeklődik irántunk.
2015. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!