Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőknek? Milyen rossz tulajdonságot tudnak elfogadni a nők egy férfiakban?

Figyelt kérdés

Egyik haverom azért nem kell a nőknek, mert kövér a másik, mert határozatlan a harmadik anyukájával él a negyediknek nincs egzisztenciája, az ötödik azért nem kell egy nőnek sem, mert igénytelen vagy azért nem kell, mert férfiatlan kisfiús, olyan is van aki bunkó, buta és azért nem kell stb....

Mik azok a rossz tulajdonságok, amiket elfogadnak a nők, ha egyáltalán létezik ilyen és nem a tökéletest keresik.


2015. máj. 17. 12:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* férfiban
2015. máj. 17. 12:24
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Legyen feefi, legyen izmos, kigyúrt, csupasz, legyen sok pénze, szép héza,legyen jóképü, legyen dús haja, legyen szép haza és kocsija.
2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. és rossz tulajdonság?.. azokból mit?
2015. máj. 17. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A bunkóságot, a butaságot és a rosszindulatot nem tudom elfogadni. A kövérséget igen, a határozatlanságot és a kisfiús lelket akkor, ha egyéb jó tulajdonságai kompenzálják azt.
2015. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden nő különböző személyiség, mindenkinek más az esete. Minden nő mást tart vonzónak, mást nem elég jónak és mást kimondottan rossznak. Ami az egyik nőnél bocsánatos bűn, az a másiknál megbocsáthatatlan. Lehet, hogy egy pasi egy nőnél maga a tökéletesség, egy másik nőnél meg labdába se rúghat. Nem lehet a nőknél se általánosítani, ahogy a férfiaknál se, mert senki se egyforma.
2015. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Most erre így nehéz mit reagálni, de őszintén... Neked fordított helyzetben kéne egy olyan nő, aki kövér, határozatlan, ápolatlan, apuci pici lánya és nulla életcélja, ambíciója, illetve igénytelen?

Ti férfiak eltudjátok ezeket fogadni egy nőben? Ugye, hogy nem....


Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai. Én pl. ha a külsőt tekintjük elfogadom, hogy a párom alacsonyabb nálam és ő is elfogadja, hogy én valamivel magasabb. Ellenben a nadrágot teljes mértékben ő hordja.

Elfogadom rossz tulajdonságaként, hogy gyűlöl takarítani, mert cserébe szívesen főz, vagy elmosogat étkezések után.

Elfogadom, hogy munka után hulla fáradt és nincs kedve már sehova menni (mondjuk egy laza esti sétára gondolok itt), cserébe szabadnapjain kompenzál, a tenyerén hordoz és oda megyünk, ahova csak szeretném.

Elfogadom, hogyha hazaér munkából, akkor csak egy kupacba hányja a ruháit és igen, megyek utána rendet rakni, mert tudom, hogy elfáradt.

Elfogadom, hogy egy keményebb nap után csak bambul maga elé, sőt... ha durva esetnél volt kint, még enyhe sokkos állapotban is van és elfogadom, hogy párjaként nekem kell végighallgatnom és vigasztalnom ilyenkor, még ha engem is megérintenek az ilyen esetek, pedig én nem is láttam. Elfogadom, hogy ezek az esték magányosan és szomorúan telnek, mert az ő hivatása ember életekről is szól olykor, amit nem könnyű letenni a munkaidő leteltével.

Elfogadom, hogy érzékeny és nem nevetem ki, ha egy-egy ilyen estét puffogva, síráshoz közeli állapotban tölt, mert én vagyok a párja, ott vagyok neki, támogatom és szeretem! Felnézek rá, amiért képes azt csinálni, amit csinál!

Elfogadom minden porcikáját és hülye szokását úgy ahogy van, tehát kikérem magamnak, igenis képes vagyok egy férfi minden egyes rossz tulajdonságát elfogadni, ha szeretem őt és ő is elfogad olyannak, amilyen vagyok amellett, hogy természetesen mindkét részről megvan az alkalmazkodó képesség!

2015. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Például ha a nőre szórja el a pénzét...ezt nagyon jól el tudják fogadni.
2015. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Érthető hogy a felsoroltak miért nem kellenek senkinek.
2015. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem vannak kövér ismerőseim, mindnek van párja. (És nem kövérek a párok.) Egy csomó függ attól, hogy ez NEKED mekkora probléma. Ha valaki mindig depis, és mondogatja, hogy jaj, de kövér vagyok, utálom magam, akkor én miért szeressem? És nem azért nem, mert kövér, hanem mert ha nem tud boldog lenni, mi vagyok én, antidepresszáns?
2015. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mumusan ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai amiket a jókkal tud kompenzálni. De ha engem zavar hogy kövér vagyok, és mindig kövérnek látom magam, akkor a környezetem felé is ezt sugallom, így ez a "negatívumom" felértékelődik.
2015. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!