Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Ha nekem egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha nekem egy pasi se megfelelő, mert vagy- (csak szexre kellek, vagy ostobák, vagy nem érdekelnek) sok ilyen van, én viszont komoly határozott lány vagyok

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek?" "én viszont komoly határozott lány vagyok"


:-)))

2015. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egyből az jut eszembe, hogy nem te vagy a jégkirálynő?

először magadat kellene megvizsgálni, mivel éred el, hogy ezek a férfiak találnak csak meg?

2015. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mert a pasik ilyenek,nincs normális ,de ha van is akkor elég kevés
2015. máj. 22. 13:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Nézd két lehetőség van!


1, Provokálsz.


2, Mérhetetlenül buta vagy.


Válassz!

2015. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2015. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura én többet is szeretnék, mint csak egykét éjszakát de viszont a rendes lányok mind foglaltak. Aki nem túl rendesek nem vesznek amúgy sem számításba. Akik meg próbálkoznak mind lelki betegek, de komolyan... pl. rájön a semmiből facebookon, hogy szerelmes belem annak ellenére, hogy akkor beszél velem először és akkor látott először.
2015. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gyongyot ne a tragyadombon keress

Okos vagy tudod mirol beszelek

2015. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 aszomszedneni ***** válasza:

"csak szexre kellek, vagy ostobák, vagy nem érdekelnek"

a foglaltat még kihagytad :D


egyébként jó lenne tudni, hogy kb. milyen elvárásaid vannak az ellenkező nemmel szemben, mert így nehéz tanácsot adni :D


amit eddig tudunk ugye, hogy keresel egy pasit, aki :


- tartós kapcsolatot akar

- naná , hogy hűséges is

- aztán ott van az a rész , hogy ostoba NE legyen! Ez a rész amit kifejthetnél bővebben, példákkal kiegészítve, mert ugye az, hogy ki az ostoba az szubjektív .

- legyen érdekes... ez is elég szubjektív, hogy kinek, mi az érdekes :D

-mivel te egy komoly határozott lány vagy (és kb.17 és 22 között? csak tippelek :D ne vedd sértésnek :D) , de valaki olyat keresel, aki már 25-ön fölül van és elindult valamerre az életben , tehát :

* rendelkezik egy "stabil" munkahellyel,

* megtakarítások (itt értsd úgy, hogy gondol a jövőjére, lakásalap stb.)


Ha ezt kiegészítenéd/ korrigálnád, akkor talán tudnék tenni javaslatot, de így csak a fentiekhez hasonló célbalövöldözéssel tudok tippelgetni !


Köszi !

2015. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne csak a tökéletes külsejű pasikat tekintsd pasinak, és rögtön találsz megfelelőt!
2015. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keress tovább, vagy ha kész vagy a lehorgonyzásra, kezdj el kompromisszumokat kötni. Álom pasi nincsen, de olyan van, akivel összecsiszolódtok, megszeretitek egymást, és ki lehet bírni a hülyeségeit is egy életen át :P Ha hosszú távra tervezel, ne a kémia döntsön, inkább a karaktere, mert a láng előbb-utóbb ellobban, aztán marjátok egymást egy jóképű hülyével.
2015. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!