Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatok párt a leg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siad the undead kérdése:

Hogy találhatok párt a leg gyorsabban?

Figyelt kérdés

6 évig éltem kapcsolatban, de ennek most vége lett. A kérdés az, hogy hogyan találhatok új párt? Ennyi idő alatt teljesen elfelejtettem hogyan is csakozzak...A meló meg az otthoni dolgok minden időm elveszik, face-en meg nem igazán szoktam mással beszélni. Szeretnék 1 komoly kapcsolatot, de gőzöm sincs hogy kezdjek neki.... Retardok kíméljenek...

26 F



2015. máj. 22. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
társkereső,tinder,love.hu,stb
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
illetve ha belefér néha menj el sportolni,múzeumba..barátokkal bulizni
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is 6 eves kapcsolaton vagyok tul....de a fiuknak konnyebb szerintem :(
2015. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Menj el helyesírás korrepetálásra, hátha csini a tanárnéni. Akkor két legyet ütsz egy csapásra.
2015. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nincs olyan barátod, ismerősöd, kollégád, akivel el tudnátok menni közösen szórakozni, és akkor ismerkedhetnél is? Vagy próbálj egyedül elmenni valahová, közösségbe, és ott beszélgetni. Esetleg tényleg marad a net, ha minden kötél szakad.
2015. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van időd hétvégente eljárhatnál a haverokkal szórakozni, beülni valahova. Hátha ott lesz olyan, akivel kölcsönösen szimpatizáltok egymással.

Akkor mindjárt itt a jó idő, fesztiválokon, strandon is remekül lehet ismerkedni.

A neten való ismerkedést is kipróbálhatod, de szerintem ott nehezebb. Vagyis én nem annyira kedvelem, teljesen más tud lenni az ember személyisége a gép előtt ülve.


De állítom neked, hogy akkor találsz majd valakit, ha már nem is keresgélsz.


Szerintem ezt nem lehet elfelejteni. Add magad és, ha szimpatikus vagy, akkor már majd jön a többi is magától.

2015. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!