Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, csendes félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csendes félénkebb típusú fiú vagyok, ha épp nincs konkrét mondani valóm nem nagyon beszélek, hogyan kéne ezen változtatnom?

Figyelt kérdés

Tudok pár tanácsot adni ti személy szerint miről szerettek beszélgetni az "ismerkedős" fázisban ? Ha nem egy fecsegős lányt fogok ki akkor beáll a beszélgetés :D

25/F



2015. máj. 23. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Magam is tudok elég szótlan lenni,bár félénknek nem nevezném magam. Régen még súlyosabb volt a helyzet,de így 30 éves koromra sikerült eljutni oda,hogy ha nagyon akarom akkor már tud belőlem dőlni a hülyeség meg mindenféle. De sok olyan csajt ismertem akinek teljesen jó voltam igy,sőt kifejezetten tetszett egyeseknek,hogy hallgatag tipus vagyok :P
2015. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az elején magadra erőltetted későbbiekben pedig csak jött vagy, hogy csináltad ezt ? :D
2015. máj. 23. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáltam erőltetni de béna volt és nem is ment. Szerintem az évek műlásának köszönhetem a változást
2015. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sok dolog foglalkoztat, sok dolgot csinálsz egy átlagos napon, akkor élményeid lesznek, amit bárkinek el tudsz mesélni. Ilyen egyszerű:D
2015. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kifogtam már sok iylen srácot, csak az a baj, hogy én se vagyok nagydumás. Sokáig az volt, hoyg csend és csend.

Aztán rájöttem hogy ez nem jó. Elekezdtem egy idő után mindenféléről beszélni, jó az inged, az órád, pontos vagy, ... megjegyzéseket tettem, amik után már adott volt a téma, a srácnak reagálni kellett valamit rá. Aztán valahogy csak sikeredett beszéltetni, sőt beszélt magától már.

Ha nem tudsz mit mondani egy lánynak akko dicsérd meg a haját, táskáját, valamijét.. és ha elkezd beszélni, bármiről is, akár a vásárlásról, akkor is szállj be a beszélgetésbe. Eleinte senki sem az agysebészetről beszélget. :)

2015. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én például pont azt szeretem, amikor valakivel már az első randin is agysebészetről beszélgetünk. Na jó, arról nem, de például valamilyen matematikai elméletről, problémáról nagyon szeretek beszélgetni. Az informatikai újdonságok is jó téma, vagy az újonnan megjelent könyvek, főleg ha olvasott már olyat a másik, amit én még nem. Na és a nagy kedvenc, a politizálás. Már ha a másik fél intelligens és nem keveri a személyeskedéssel.

Szerintem unalmas az az ember, akivel nem lehet semmi értelmesről beszélgetni, csak mondjuk ruhákról, kajáról, időjárásról, kedvenc zenéről, kedvenc filmről. Viszont ezek egyébként jó tippek, nem azért, mert én ajánlottam, hanem mert ezekről mindenkivel beszélgethetsz és biztonságos terep is, mert kevéssé valószínű, hogy összevesznétek azon, hogy neked a palacsinta a kedvenced, neki meg az aranygaluska.

2015. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!