Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy kutyások! Miért tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kutyások! Miért tartjátok úgy, hogy egy kutya hűségesebb lehet mint egy emberi társ?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze. De ezt sokat hallom nagyon, fb falam is tele van ilyen történetekkel, hogy csak a kutya képes igazi hűségre...

Vagy ezzel próbálják vigasztalni magukat, mert nem olyan emberrel hozta őket össze a sors aki tényleg hűséges lenne?


2015. máj. 29. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

mert a kutyám nem akarja lesz.pni a haverjaimat

a bnőm ellenben...

2015. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%

a kutya a gazdája nélkül éhen döglene, még szép, hogy eljátssza, hogy hűséges :D

embereknek van választási lehetősége is, nincs rákényszerülve, hogy kibírja az arcod

2015. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 De a kutyád téged se fog lesz.pni :D Ellenben meg az összes szukát az utcából szívesen bevállalja, és utána vidáman nyal téged arcon
2015. máj. 29. 23:36
 4/19 anonim ***** válasza:
én nem mondom, hogy csak a kutya képes hűségre. az emberi és az állati hűség, szeretet teljesen más, nem összehasonlítható. (amúgy nagy állatbarát vagyok, jobban szeretem az állatokat, mint az emberek nagyját :D)
2015. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
hát téged vert már át kutya? szerinted egy kutyának bármi baja van melletted marad és örül neked sose mondja hogy mennj a pi**ába egy kutya ezerszer többet ér mint néhány gerinctelen ember ,egy kutya megvéd az élete árán is és szeret téged ha jól bánsz vele ,szerintem az egyik legjobb állat megvédi az otthonod stb
2015. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tartom ezt, bár vannak ellenpéldák. Sokan vannak úgy, hogy az állatmentésnek szentelik az életüket, emellett nincs idejük, se energiájuk egy kapcsolatra, se családra. Ha mégis, akkor ebből lejjebb kell adni. A kutya egy külön családtag. Másképp szereted a szerelmed, megint másképp a családtagokat, barátokat, másképp az kutyákat, állatokat. Egyfajta önzetlen szeretetre képesek, amiben biztos lehetsz, soha nem fog változni! Halálukig önzetlenek, hálásak lesznek! Ugyanez egy emberről nem mondható el! Történhet valami, Ő maga kreálhatja a bajt, esetleg olyan közös problémák merülnek fel, ami miatt szétmehet egy kapcsolat. A kutyák nem beszélnek, örülnek a gazdával, megvigasztalják, nincs veszekedés, nincs lelki trauma. A kutyák nem az ételért szeretnek, hanem azért, mert ragaszkodik és szeret! Ők nem zsákbamacskák, nem takarják el mivoltukat, természetüket, magukat adják! :) Ők soha nem fognak elhagyni! Viszont egy szerelmet nem pótolhat egy kutya. A kutya egy biztos pont az életben :)
2015. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Még sosem volt kutyád. Ezt át kell élni, hogy milyen az, amikor a nap 24 órájában hízeleg egy kis pár kilós szélhámos jószág. Amikor reggel arra ébredsz, hogy vidáman nyalogatja a képed, és az a nézés, az a bűnbánó tekintet... nem lehet rájuk haragudni! Ők valóban szívből szeretnek, és tudják, hogy kölcsönös. Legalábbis az én esetemben egészen biztosan így van. Nekem sokkal többet jelent az én kis lökött blökim - a szomszédok, a haverjaim, a kollégáim mind imádják -, mint akármelyik sunyi, álszent szajha, akiknek már a tekintetükből kiolvasom az ármánykodás hajlamát.
2015. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezt egy ember is meg tudja adni. Nem mindenki, biztosan, de sokan bármit megtennének, hogy megvédjék a szeretteiket. És két ember jóval többet tud nyújtani egymásnak.
2015. máj. 29. 23:44
 9/19 A kérdező kommentje:
az #5-nek ment :)
2015. máj. 29. 23:44
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy a választottad miként fog viselkedni, hogy fog egy kis idő elteltével gondolkodni és nem tudhatod, hogy örök életre szól-e ez a kötelék! Egy emberi párkapcsolat tele van zsákbamacskával! Hisz mennyien válnak... eleinte rózsaszín köd, közös élet, gyerek, majd zsupsz... 10-20 év múltán is megromolhat egy kapcsolat. Akiben bíztál, elhagyott, megcsalt, pedig eleinte álmaidban sem merted volna "remélni". Ezzel szemben gondold át! A kutyával örök hűséget tudhatsz magadénak, nem fog megváltozni, kizsigerelni, nem fog átvágni! Nem fognak róla később kiderülni dolgok és Vele tutira kijössz (ha szereted, akarod és ha nem is jöttök ki elejétől kezdve, azért lehet alakítani rajta). Egy ember megtudja magát játszani, egy kutya nem.
2015. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!