Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem még valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem még valahogy felszedni a pasit?

Figyelt kérdés
Megismertem akkor ő nagyon nagyon kedves volt, udvarias, segítőkész stb. Egyik pillanatról a másikra megszűnt mindez. Beszéltem egy haverjával, megtudta hogy tetszik nekem. Majd elkezdett flörtölni egy barátnőmmel. Később egy másik nőnek udvarolt közvetlen a környezetemben. Nem jött neki össze egyik sem. Sosem beszéltem vele az érzéseimről, nem nyomultam, nem flöröltem, nem kezdeményeztem, pont azért mert tudta hogy tetszik, de ő még csak nem is érdeklődött felém, hanem más nőknél próbálkozott. A mai napig minden nap érezteti velem, hogy nem kellek neki, de nem értem miért kell hangot adni ennek, hisz sose tapadtam rá, nem próbálkoztam nála, semmit se tettem, csak megtudta hogy tetszik, én meg hogy nem akar engem, bár nekem még mindig nagyon kéne...Mit tegyek, ha annyit hogy hagyjam, az oké mert eddig is hagytam de ő minden nap azt érezteti velem, hogy nem kellek neki, ami azért az önbizalmam rendesen tönkreteszi, mellesleg más pasik totál kedvesek velem, udvarolgatnak, meg minden, meg ő is minden nővel iszonyat rendes.
2015. máj. 30. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom amugy, köszi a választ!
2015. máj. 30. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit nem! Mással foglalkozz, olyannal akinek te is tetszel!
2015. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy miért akarsz felszedni egy bunkót.
2015. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én biztos vagyok benne hogy nem is olyan soká, lesz valakid! :)

Ha igaz amit leírtál, akkor ne aggódj ezmiatt!

Persze lehet hogy nem a te kiszemelted lesz az.

Viszont nem ártana vele beszélned.Ezt az egészet tisztáznotok kellene kettőtök közt!

2015. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő nem bunkó, csak velem
2015. máj. 30. 20:42
 7/7 anonim ***** válasza:

"ő nem bunkó, csak velem"


Ha bárkivel is bunkó valaki, akkor az egy bunkó. Nemhogy pont veled.

2015. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!