Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Az jelent valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyeim! Az jelent valamit, ha egy buszon rendszeresen látott pasira mindig ránéztek, de nem mosolyogtok?

Figyelt kérdés
Esetleg azon gondolkodtok el, hogy őt láttátok-e a Kékfényben?
2015. máj. 31. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy néz. Lehet annyira tetszel neki, hogy izgul és hirtelen nem jut eszébe mosolyogni. Próbálj meg először te rámosolyogni, akkor kiderül, hogy mi a helyzet.
2015. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Vagy arra gondolok, hogy jé már máskor is láttam őt, és többet eszembe sem jut, vagy fel sem ismerem és csak nézek ki a fejemből. Szerintem a férfiak túl nagy jelentőséget tulajdonítanak az ilyen "nézéseknek", most mégis mit csináljanak a nők, csukják be a szemüket nehogy egy férfi félreértse? Az ember általában szereti végignézni a környdezetét, főleg ha utazik és nincs más dolga. Sőt, még az sem jelent sokszor semmit ha mosolyog. Egyszerűen jó kedve van vagy kedves...
2015. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy ismerős az arca. Akár jó, akár rossz, akár semleges értelemben. Egyébként sosem mosolygok a buszon arra sem, aki tetszik, csak a valódi ismerősökre.
2015. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Minden kötekedés nélkül:

Nem lehet,hogy amiatt néz,mert te azt mézed,hogy néz-e?

2015. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Nem,nem méz,néz :D
2015. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én nem nézem. :O
2015. máj. 31. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha sokszor és hosszan néz, valószínűleg tetszel neki

ha csak odanéz, lehet csak felismert vagy csak úgy nézett és semmi jelentése

2015. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szimpátia jele,bár ez emberfüggő.

Én csak azt nézem,aki érdekel,és előfordul,hogy mosolygok,de van,mikor nem,de ha többször ránézek,az a szimpátia jele.

Interferencia,rólad így is az a hír járja,hogy helyes vagy,akkor ne csodálkozz,ha néznek. :)

2015. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akkor nézek egy pasit ha tetszik,mosoyogni nem merek.
2015. jún. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!