Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy hacker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy hacker pasival?

Figyelt kérdés

Van egy srác az ismeretségi körömben akivel régóta tetszünk egymásnak. Elég nagy koponya programozásban, ebben abban. Egyszer nála aludtam (nem jöttünk össze és nem volt semmi, csak így jött ki a lépés hogy buli után ott húzzam meg magam) miután felkeltem láttam hogy veri a klaviatúrát, mutatott pár érdekes, már-már félelmetes dolgot amit meg tud bütykölni.

Csak eszembe jutott hogy ha ilyen sok minden tud.. akkor akár leellenőrizhet engem meg az internetes tevékenységeim bármikor. Nem mintha rosszban sántikálnék, de mi van ha meglátja időnként hogy milyen intim vagy idióta oldalakat nézegetek?


2015. máj. 31. 23:34
 1/7 opened paradise ***** válasza:
93%

Nem,de egy hacker lánnyal igen.

Legalább segítene visszaszerezni a régi gmail fiókomat :D

2015. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha igazi "profi" lenne, kiemelten figyelne, hogy "ezt se" tudd meg róla. Sőt, arra is, hogy te fejben se lego-zd össze, véletlen se. :D Minden harmadik .. hacker xDD xDDD
2015. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"láttam hogy veri a klaviatúrát, mutatott pár érdekes, már-már félelmetes dolgot"

Olyat en is tudok

... www.kiszeltunde.hu ettol felelmetesebbet senki sem tud mutatni.

2015. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam.

Nem tudom, lehet. :D

2015. jún. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hűha...
2015. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam hogy nem játszana nyílt kártyákkal, de mi van akkor ha már erre a műfajra is lehet csajozós stratégiát építeni?


pl:

-hé bébi, hozatm neked valamit

-virágot

-nem, ezt a programot neked írtam szívemből


-hé bébi mi a baj?

-megcsalt az párom.

-nyugi küldök vírust a gépére!


-hé bébi egy randi?

-nem!

-akkor feltöröm a fbookod!

2015. jún. 1. 18:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Leragasztva tartja a gépén a beépített kamerát. Azt mondta ez ajánlatos. Én is leragasztottam, nem tudom minek de biztos ami biztos :D
2015. jún. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!