Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Emailezek egy orosz lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Calmopirin kérdése:

Emailezek egy orosz lannyal de nem tudom miert van az hogy napok mulva er ide az email? Lehetseges hogy korlatozzak? Vagy foltartjak az uzenetek aramlását?

Figyelt kérdés

Az emailek között napok telnek el.pl:ő irt nekem május 16.an

De én csak majus 22.en kaptam meg.hogy lehet ez? Viszont olyan is volt hogy majus 28.an éjfél utan 9percel irt azt viszont reggel 10kor megkaptam.Nem tudja veletlenul valaki hogy milyen a politikai helyzet oroszország egyes reszein?

Nem lehet az hogy korlatozzak az internetet?Vagy lehetseges hogy akadalyozzák valahogyan az emaileket? Kerem tisztelettel hogy olyanok valaszoljanak akik erdemben tenylegesen tudnak valamilyen modondon segiteni!


2015. jún. 2. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
van egy pár oroszországi ismerősöm, az ország különböző pontjairól. nincs netprobléma sehol.
2015. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ja, én skype-on vagy facebookon szoktam velük beszélgetni. próbáljatok ki ti is valami mást, hátha
2015. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt! Most kaptam egy emailt hogy összeomlott a rendszer!

Nincs neki facebok oldala ezt a skyposdolgot most akartam vele megbeszelni.Hogyan fogok

most vele kapcsolatba kerulni? A mailbox.com rendszer esett ossze.Van valami más lehetőseg hogy fölvegyem vele a kapcsolatot?

2015. jún. 3. 02:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tudod a teljes nevét és a várost ahol él próbáld megtalálni skype-on. hátha sikerül. esetleg más közösségi oldalon. nem tudod fent van-e valahol?
2015. jún. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kosz! Tudom a nevet es a varost de neki nincs otthon gépe! Hogy tudnam igy megtalalni?
2015. jún. 4. 01:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az orosz, emailre semmiből pottyant "lányokkal" légy óvatos. nem egyszer adatokat akarnak kiszedni belőled (bankártyaszám egyebek)

már önmagában gyanús, hogy se gépe, se fészbukkja. a híresztelésekkel ellentétben oroszorszgban sincsen középkor:)

2015. jún. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!